Антистресових котів рівнянка в’яже своїми руками
Рівнянка Лілія Андріянова абсолютно випадково почала виготовляти іграшки своїми руками. Елементарні знання в’язання гачком вона мала ще зі школи. Але по-справжньому захопилася цим рукоділлям рік тому. В інтернеті Лілія побачила зразки, за якими вирішила й сама спробувати щось зробити своїми руками.
- В соцмережі я побачила в'язаного гномика і одразу захотілося зробити щось подібне, - каже Лілія. – Найбільше задоволення отримуєш від декору іграшок, коли пришиваєш їм оченята, лапки, хвіст. Здається, що вони оживають у твоїх руках.
Що відчуваєте, коли займаєтесь улюбленою справою?
- Лише радість та приємні відчуття. Іграшки, самі по собі, провокують хороший настрій та посмішку на обличчі. Як для дітей, так і для дорослих це забава, але кожен вкладає в неї свій сенс.
Звідки беруться ідеї?
- Спочатку зразки та схеми робіт шукала в інтернеті, а тепер вже й сама їх вигадую. На даний час - я сама собі бренд (сміється -авт.). Займаюся самопіаром. Організувала групу Вконтакте та “Однокласниках”. Багато людей вже встигли долучитися до мене в друзі, постійно розпитують, замовляють іграшки для себе та своїх знайомих.
Які іграшки в’яжете найчастіше?
- В’яжу, переважно, тварин, казкових та мультиплікаційних героїв. Це заняття просто припало мені до душі. Не скажу, що я полюбляю казки чи живу якимись мріями. Просто під час виготовлення іграшок я відволікаюся від щоденних турбот та клопотів.
З чого виготовляєте іграшки?
- Використовую акрил та бавовну. Іграшка має бути безпечною, а пряжа, з якої вона виготовляється — гіпоалергенною, аби в ній не заводились шкідливі бактерії. Такі іграшки можна з легкістю прати і вони не втрачають своєї форми.
Звідки берете енергію та бажання працювати?
- Найперше, стимулюють самі покупці та люди, що замовляють іграшки. От уявіть: зазвичай, я в'яжу невеликі за розміром іграшки. А тут пишуть і просять зв’язати великого ведмедика, наприклад. Я так прямо і кажу: “Поки не знаю, бо подібного не робила, але давайте спробуємо”. Отак все й починається. Тоді я зв’язала медведика, розміром в 34 см. По ходу роботи часто експериментую. Спочатку ніби уявляю тваринку з короткими лапками, а під час роботи вони самовільно стають довшими. І так навіть краще.
Як і де можна придбати Ваші іграшки?
- Мої іграшки є у мистецькій галереї “ЗУЗА”. У своїх виробах стараюся не повторюватись. Кожного разу вигадую щось нове або ж додає якусь «родзинку» до вже готового виробу. Також іграшки можна купити і в луцькому магазині “КітГорошко”. До речі, на час проведення Євро-2012, іграшки там продавалися просто «на Ура». Багато іноземців везли їх з собою додому як сувеніри.
А скільки коштують?
- Ціна - від 50 гривень і більше. Залежить від розміру іграшки, матеріалів та часу її виготовлення. Для дітей замовляють, в основному, казкових персонажів, а от дорослим більше подобаються в’язані коники та круглі коти.
Яка Ваша улюблена іграшка?
- Зараз найбільше подобаються круглі коти з довжелезними хвостами. Усі знають, що ці тварини — це антистреси. Вони дуже м’які та приємні на дотик, здатні забирати погану енергетику та покращувати настрій.
Що треба для того, аби зробити іграшку?
- Елементарних знань в’язання крючком, в принципі, достатньо. Але якщо немає відповідного бажання — нічого не вийде. У результаті отримаємо сумну, неакуратну іграшку. Як бачите, у цій роботі усе взаємопов’язане. Просто в'язати замало, треба хотіти це робити, отримувати від цього насолоду і знати, що це подобається і потрібне для інших людей.
Запрошення донорам: долучайтеся до здачі крові 1 лютого
Рівненський обласний центр служби крові запрошує всіх небайдужих жителів міста стати донорами та допомогти рятувати життя.
переглядів: 337
2 лютого – Стрітення Господнє: що символізує це свято
Стрітення символізує початок кінця холодної зими і є останнім великим християнським святом перед Великоднім постом.
переглядів: 631
Реформа МСЕКів: до чого готуватися мешканцям Рівненщини?
Минулий, 2024-й, завершувався перемінами у медичній сфері, адже в Україні серйозно взялися за медико-соціальні експертні комісії, які встановлювали групу інвалідності. Тепер в Україні має бути усе інакше – представники державної системи анонсують усе нові і нові зміни.
переглядів: 307
Тариф на електроенергію, пенсії та військовий облік: що зміниться в лютому 2025
З 1 лютого 2025 року в Україні набирає чинності низка змін у фінансовій, соціальній, військовій та економічній сферах. Громадян очікують нові правила банківських переказів, зміни у штрафах для військовозобов’язаних, оновлення тарифів на електроенергію, новий податок на авто та коригування пенсійних виплат.
переглядів: 324
Як написати якісну наукову статтю: рекомендації фахівців
31 січня у онлайн режимі Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено міжнародний науково-практичний семінар: «Підготовка наукових публікацій здобувачами освітньо-наукового рівня (доктор філософії): актуальні питання сьогодення.
переглядів: 317