31.10.2014, 13:45

За п’яне побиття чоловік відсидить 6 років

За побиття односельчанина 56-річнний Петро відсидить шість років.
Такий термін покарання отримав 56-річний Петро з Млинівщини за тяжкі тілесні ушкодження, які завдав своєму 53-річному тезці-односельчанину. Подія мала місце минулого літа у селі Рудливе, цього ж району.

- Протиправність діянь зловмисника розслідувалась в рамках кримінальних проваджень, відкритих за частиною 1 статті 162 (порушення недоторканності житла) та частиною 1 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, - нагадав обставини справи тимчасово виконуючий обов’язки начальника Млинівського РВ Сергій Волков.

Конфлікт, що ґрунтувався на ревнощах та був підігрітий алкоголем, розпочався у будинку старшого Петра. Чоловіки пустили в хід кулаки. Співмешканка господаря Олена намагалась припинити бійку. Молодший Петро пішов до свого дому по сусідству. Пізніше, розгніваний ревнивець ввірвався до його оселі, вибивши двері, та кілька разів вдарив поліном по голові. Третій чоловік, що фігурував у цій справі, також Петро, випхав нападника на вулицю.

Маючи за плечима понад 20 років тюремного досвіду, кривдник деякий час переховувався від правоохоронців. В подальшому під час слідства, як у міліції, так і суді, Петро намагався постійно заперечувати свою вину, однак, логічним завершенням його злочинних посягань стало: «…визнати винним… » у резолютивній частині вироку.

Статті до теми:

З Москви на Рівненщину не доїхали $320 тисяч

Рівне: з 9 поверху випала 15-річна дівчина, батько якої в зоні АТО

На Рівненщині потяг переїхав чоловіка [+ПОРАДИ]

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ