01.11.2014, 11:24

Нардеп від Рівненщини зізнався у коханні в фейсбук

Народний депутат України Юрій Вознюк, якого обрали народним депутатом від 153 округу вже вдруге, наголосив, що перемогти у виборах йому допомогла любов і подякував своїй коханій.
- У нас був дуже важким 2013 рік. Як, в принципі, і 2014. Всі ці події тісно переплітались із ситуацією в нашій державі, хоча не були пов'язані. Цей пост не про політику - цей пост про безмежне кохання. Про такі почуття я, напевно, читав лише у книжках. Я її обожнюю. На кожній зустрічі, яких у мене було дуже багато, я просив, щоб люди голосували розумом - не емоціями і не серцем. Люди так і зробили - і це, дійсно, ПЕРЕМОГА. В тому числі, перемога моєї команди. І як не парадоксально, ця перемога нам дісталась, в тому числі, із-за сердечних почуттів! Я кохаю тебе, моя сама найкраща у світі! І дай Бог, щоб 2015 рік став щасливим не тільки для нас, а і для нашої країни. Тепер ці події пов'язані)), - написав на своїй сторінці у фейсбук нардеп Юрій Вознюк.

На цій публікації Юрій помітив свою помічницю Зоряну Богуславську, але напевно найперше не стільки помічницю, скільки кохану людину.

На світлині Зоряна Богуславська та Юрій Вознюк на Майдані у Києві (фото з фейсбук)Статті до теми:

Рівне обрало нардепом Олега Осуховського [підсумкові результати 152 округу]

Мажоритарники від Рівненщини: хто здобуває перемогу [12 година 28 жовтня]

Мажоритарники від Рівненщини: хто здобуває перемогу [10 година 27 жовтня]

Парламентські вибори на Рівненщині: змінився лідер серед мажоритарників

Хто з рівнян стає народним депутатом

Результати екзит-полів у Рівному: хто стає нардепом
Щасливе Рівне