Ми у Facebook
10.11.2014, 14:00

У Рівному пограбували храм Святого Стефана

Отець Данило з Української автокефальної православної церкви Святого Степана, що на Грабнику у Рівному, побачив, що там побували злодії.
Злодії забрали з храму скриньки з пожертвами. Скільки саме коштів вкрали з храму - невідомо. Але, як стверджує касир храму: "Востаннє скриньки відкривали в серпні. Я думаю, що там до 10-ти тисяч гривень назбиралось".

Настоятель храму отець Данило був шокований тим,що побачив у храмі. На касі було все перекинуто - і книги, і граматики. Потім вже зрозумів, що у церкву вдерлися злодії.

- Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце пригоди, з’ясувала, що злодії викрали гроші з двох скриньок, в яких були пожертви людей. Обставини крадіжки ми ще з'ясовуємо, а всіх, хто, ймовірно, став свідком, просимо повідомити про це у міліцію, - повідомляють у прес-службі Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області.

Статті до теми:

Нетверезий рівнянин влаштував погром у супермаркеті, бо не вистачило грошей на іграшку

До Рівного привезли мощі Святого Пантелеймона Цілителя

Рівненщина: у Пересопниці сталася пожежа





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

04.02, 18:29 Ожеледицю там туман прогнозують синоптики 5 лютого на Рівненщині

04.02, 18:03 В Україні зростає кількість дітей з надмірною вагою

04.02, 17:37 Рівне завтра прощається з Героєм Миколою Савосіком, який загинув майже рік тому

04.02, 17:10 У Дубні заборонили проведення розважальних заходів у закладах громадського харчування

04.02, 16:42 Протерміновані під час воєнного стану посвідчення водія залишаються дійсними

04.02, 16:23 У Рівному студент підпалив авто військового за завданням російських спецслужб: неповнолітнього диверсанта затримали

04.02, 16:00 Більше не пара: рівненський холостяк Терен та його обраниця розірвали стосунки

04.02, 15:32 У Рівному на вулиці Захисників Маріуполя тимчасово відключили вуличне освітлення

04.02, 15:09 У Рівному терміново потрібні донори крові

04.02, 14:50 Стрілянина у Рівному: 18-річному юнаку загрожує до 8 років в'язниці