12.11.2014, 14:02

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок складає повноваження?

ВО "Свобода" заявляє про складення повноважень голів адміністрацій та членів уряду від своєї партії. Чи складе свої повноваження "свободівець", голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок?
На офіційному сайті ВО "Свобода" зазначено:

ВО "Свобода" заявляє про складення повноважень націоналістами-членами Кабінету Міністрів України, головами обласних і районних державних адміністрацій у зв'язку з оголошенням результатів позачергових парламентських виборів та формуванням нової коаліції.

Після перемоги Революції гідности ми як учасники коаліції проти режиму Януковича взяли на себе спільну відповідальність за долю країни, увійшовши до складу уряду та до виконавчих органів влади. Вважаємо, що це був рішучий державницький крок, оскільки Україна опинилася на межі існування. Ми виконали своє завдання та в умовах війни втримали під контролем ситуацію в країні.

Вважаємо, що після завершення позачергових парламентських виборів уся відповідальність за політичну та соціяльно-економічну ситуацію в державі лягає на учасників майбутньої парламентської коаліції. Застерігаємо їх від зради ідей Революції гідности задля задоволення власних, а не державних, інтересів. Вимагаємо практичної реалізації "Програми захисту українців", яка стала основою вимог Революції гідности.

Слава Україні! Героям Слава!


У прес-службі Рівненської ОДА повідомили, що така заява має місце, але чи складатиме свої повноваження Сергій Рибачок достеменно невідомо. Після прийняття остаточного рішення у прес-службі обіцяють повідомити про це.