13.11.2014, 11:30

Рівненщина: засудженим відновлюють паспорти

У пенітенціарних установах Рівненщини проводиться активна робота з відновлення та виготовлення паспортів для засуджених.
- Звільняючись із місць позбавлення волі, кожний громадянин стикається з рядом проблем, пов’язаних з адаптацією до умов життя на волі та вирішенням питань побутового та трудового влаштування, - каже начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області Олександр Кузик. - Важко переоцінити значимість у такій ситуації наявності у його необхідних документів: паспорта громадянина України, документів про здобуту освіту, професію, а також інших на виготовлення або відновлення яких витрачається багато часу та зусиль. Виходячи з цього, одним з пріоритетних напрямків у діяльності установ виконання покарань Рівненської області є сприяння засудженим у виготовленні паспорта громадянина України.

За словами Олександра Кузика, завдяки налагодженій співпраці з підрозділами Державної міграційної служби України у Рівненській області протягом десяти місяців поточного року засудженим в установах області виготовлено 233 паспорти, в тому числі:

- 143 замість втрачених;

- 74 вперше;

- 16 у зв’язку з обміном.

Матеріали на виготовлення ще 54 паспортів перебувають на розгляді в підрозділі Відділу державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб.

Статті до теми:

У Рівному облаштовують... "камери-моделі" [+Фото]

У Рівному модернізували слідчий ізолятор

Рівне: телеведуча заколядувала у слідчому ізоляторі
Щасливе Рівне