03.12.2014, 15:26

Рівне: підприємці обирають єдиний податок

Спрощена система оподаткування — спеціальний податковий режим, запроваджений для зниження податкового навантаження та стимулювання малого підприємництва в Україні. Ця система оподаткування значно простіша з точки зору ведення бухгалтерського обліку, хоча має низку обмежень.
Зокрема, законодавством передбачено дозволені для цієї системи оподаткування види діяльності, існують обмеження припустимого обсягу доходу та кількості найманих працівників. Та, не дивлячись на це, спрощена система оподаткування добре підходить для малого бізнесу, що і забезпечує її популярність, особливо серед підприємців.

За словами заступника начальника ДПІ у м. Рівному Валентина Германа, найбільша кількість підприємців Рівного, що обрали для себе спрощену систему оподаткування, перебуває на другій групі. Станом на 1 грудня 2014 року їх кількість становила 5114 підприємців. На першій групі вирішили працювати 2380 суб’єктів господарювання та 3255 підприємців є платниками третьої групи. П’яту групу обрало 11 суб’єктів господарювання.

З початку року підприємці-єдинники сплатили до місцевого бюджету 42,3 млн. грн. єдиного податку.

Див. також:

Бюджет Рівного збагатився на 950 мільйонів гривень

В Росії долар і євро продовжують зростати
Щасливе Рівне