Студентський квиток: За чи Проти студентів? Частина 2
копія статуту (дві перші сторінки);
копія свідоцтва про атестацію;
копія наказу про призначення керівника;
оригінал відбитка печатки та зразка підпису керівника навчального закладу.
Додатково для вищих професійних училищ та центрів професійно-технічної освіти, які готують молодших спеціалістів, подається завірена копія сертифіката про акредитацію.
2. Для вищих навчальних закладів завірені печаткою та підписом керівника закладу:
копія статуту (дві перші сторінки);
копія сертифіката про акредитацію;
копія наказу про призначення керівника;
оригінал відбитка печатки та зразка підпису керівника навчального закладу.
Доволі хитрий хід з боку держави. Що ж робити усім іншим: обирати автобуси чи користуватися чужими квитками?
Згідно нового закону, студентам, квитків яких немає у базі, не надається знижка на проїзд взагалі! Таким чином,зросли махінації із чужими студентськими квитками та зменшилася кількість студентів, що їздять потягами.
Оксана Гальська – провідниця,працівник «Укрзалізниці» каже: «Зараз більшість студентів їздять у електричках, так дешевше. Щодо потягів,то кількість студентів зменшилася,проте не надто значимо (лише на 2-3 відсотки).»
![](https://lt.ogo.ua/images/articles/1567/big/1417779299.jpg)
2006 рік-2008рік –у вагонах (особливо вихідними днями) їздять майже всі студенти (шалені і вигідні знижки на проїзд)
2013рік –кількість студентів,що їздять залізничним транспортом скоротилася на 8%( ввели 1 закон щодо нових знижок)
і нарешті, 2014 рік – скорочення майже в половину.
Це не значний привід для того,щоб всі перестали використовувати залізничний транспорт. Проте, ним можуть припинити користуватися ,у більшій мірі, студенти бюджетної форми навчання, бо для них важливі знижки на проїзд:
Катерина Майборода-студентка 3 курсу : «Звичайно я обираю залізницю і їжджу до себе додому (до Бердянську) лише тому, що це дешевше, ніж автобусом + мені як студентці надаються пільги. Мій студентський квиток є у базі тому я не маю проблем із покупкою білетів.»
Однак, постає нове питання якщо ви загубили квиток, а пам'ятаєте свій код у базі ,чи зможете ви таким чином отримати знижку?
Відповідь: НІ!
Бо, «фішкою» єдиної Інтернет бази студентських квитків є те,що там не має фотокарток студентів, проте ти можеш із легкістю ввести свій код,змінивши останню цифру і продивитися студ квиток іншої людини.
Ото ж, маючи студентський, ви не маєте гарантії ані захищеності ваших даних, ані того, що з ним ви маєте пільги та привілейовані можливості.
![](https://lt.ogo.ua/images/articles/1567/big/1417779400.jpeg)
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Теплі вітання з Днем медика у віршах 2024
![](/images/articles/2/small/1706954171.jpg)
День медичного працівника з 2023 року в Україні відзначається 27 липня. Професійний день був започаткований у 1994 році і раніше святкувався у третю неділю червня.
переглядів: 1092
Які свята відзначають у світі і Україні
![](/images/articles/2/small/1720761413.jpeg)
Дізнайтеся, які особливі свята сьогодні, 27 липня, в Україні та світі.
переглядів: 114
Хто святкує іменини і який сьогодні день
![](/images/articles/2/small/1721627926.jpeg)
Сьогодні, 27 липня, в Україні відзначають День медичного працівника. Це професійне свято всіх, хто стоїть на варті нашого здоров'я, забезпечуючи медичну допомогу та рятуючи життя. Також сьогодні віряни вшановують пам'ять святого великомученика Пантелеймона. До Нового року залишилося 157 днів.
переглядів: 128
Після 10 класу учні зможуть змінювати профіль навчання
![](/images/articles/2/small/1722001979.jpg)
Державний стандарт профільної середньої освіти, затверджений урядом вчора, передбачає можливість змінювати профіль навчання для учнів після 10 класу.
переглядів: 253
На фасаді Рівненської гімназії №24 відкрили меморіальну дошку Андрію Сторожуку
![](/images/articles/2/small/1721988360.jpg)
Андрій Сторожук народився 9 листопада 1987 року в місті Рівне. Закінчив Рівненську гімназію №24, вище професійне училище №1 м. Рівне, де здобув професію столяра будівельного, паркетника, верстатника деревообробних верстатів.
переглядів: 304