Ми у Facebook
05.12.2014, 15:30

Студентський квиток: За чи Проти студентів? Частина 2

Прочитавши, одразу, стає зрозуміло, що люди, у котрих немає «студака» чи їх коду не має у єдиній Інтернет системі не можуть отримувати знижки.А також, не всі ВИШі змогли вчасно подати документи студентів до єдиного реєстру. А ось і перелік документів ,що потрібно було зібрати:
1. Для професійно-технічних навчальних закладів завірені печаткою та підписом керівника закладу:
копія статуту (дві перші сторінки);
копія свідоцтва про атестацію;
копія наказу про призначення керівника;
оригінал відбитка печатки та зразка підпису керівника навчального закладу.
Додатково для вищих професійних училищ та центрів професійно-технічної освіти, які готують молодших спеціалістів, подається завірена копія сертифіката про акредитацію.
2. Для вищих навчальних закладів завірені печаткою та підписом керівника закладу:
копія статуту (дві перші сторінки);
копія сертифіката про акредитацію;
копія наказу про призначення керівника;
оригінал відбитка печатки та зразка підпису керівника навчального закладу.

Доволі хитрий хід з боку держави. Що ж робити усім іншим: обирати автобуси чи користуватися чужими квитками?

Згідно нового закону, студентам, квитків яких немає у базі, не надається знижка на проїзд взагалі! Таким чином,зросли махінації із чужими студентськими квитками та зменшилася кількість студентів, що їздять потягами.

Оксана Гальська – провідниця,працівник «Укрзалізниці» каже: «Зараз більшість студентів їздять у електричках, так дешевше. Щодо потягів,то кількість студентів зменшилася,проте не надто значимо (лише на 2-3 відсотки).»2006 рік-2008рік –у вагонах (особливо вихідними днями) їздять майже всі студенти (шалені і вигідні знижки на проїзд)

2013рік –кількість студентів,що їздять залізничним транспортом скоротилася на 8%( ввели 1 закон щодо нових знижок)

і нарешті, 2014 рік – скорочення майже в половину.
Це не значний привід для того,щоб всі перестали використовувати залізничний транспорт. Проте, ним можуть припинити користуватися ,у більшій мірі, студенти бюджетної форми навчання, бо для них важливі знижки на проїзд:

Катерина Майборода-студентка 3 курсу : «Звичайно я обираю залізницю і їжджу до себе додому (до Бердянську) лише тому, що це дешевше, ніж автобусом + мені як студентці надаються пільги. Мій студентський квиток є у базі тому я не маю проблем із покупкою білетів.»

Однак, постає нове питання якщо ви загубили квиток, а пам'ятаєте свій код у базі ,чи зможете ви таким чином отримати знижку?
Відповідь: НІ!
Бо, «фішкою» єдиної Інтернет бази студентських квитків є те,що там не має фотокарток студентів, проте ти можеш із легкістю ввести свій код,змінивши останню цифру і продивитися студ квиток іншої людини.
Ото ж, маючи студентський, ви не маєте гарантії ані захищеності ваших даних, ані того, що з ним ви маєте пільги та привілейовані можливості.
На правах реклами