Нове у блогах на OGO.ua: Вперед, не озираючись...
Часто коли ми говоримо про щастя та про те, чого бракує у житті, то можемо називати найрізноманітніші речі. Комусь бракує коханої людини поряд, іншому діток для створення повноцінної родини, хтось хоче знайти нову роботу та заробити якомога більше грошей. У кожного ці поняття різні. Один може бути задоволений малим, а іншому – скільки б не було б, все одно буде мало. Тому і кажуть, що щасливим є не той, у кого є дуже багато, а той, кому достатньо. Я можливо і згодна з цим, але не повністю. Як на мене не варто зупинятися на досягнутому, а постійно рухатися вперед та удосконалювати себе. Легко знаходити якісь вади в інших людях, але в той же час не бачити власних помилок. Можна багато говорити про те, що у мене нічого не виходить, коли ти за першої ж невдачі склав руки і не робиш жодних кроків, щоб досягнути бажаного.
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
Я б зробила би визначення «щаслива людина» трошки інакшим, подала би його в трошки іншому ключі. Подумайте, бувало таке, що ви оцінюючи ту чи іншу ситуацію мріяли зробити чи вчинити інакше, жалкували про сказані слова чи дії… В той момент ви явно не були щасливі, адже думали, що зараз було б краще, якби вчинив по-іншому. Але в цьому випадку ключовими є слова «якби» та «але», які нагадують нам про те, що нічого назад повернути не можна і найгірша риса часу – його незворотність.
У мене тисячі разів бувало так, що хотілося в один момент кинути все, просити у людей пробачення, робити все неможливе і можливе, щоб повернути все так як було. Інколи це завершувалося якимись спробами, в інших випадках – на ранок приходило розуміння, що ніяких різких рухів робити не варто. Так минав час, інколи в серці були думки, що тоді все ж варто було зробити крок, який міг би перевернути увесь ритм мого життя, але потім казала: «Стоп!». В думках, сама собі пояснювала, мовляв, зараз добре, а чи було б усе це в моєму житті, якби в той час крок було зроблено… Не факт! І чи були б поряд ті, кого цінуєш в цю мить. Напевно ні!
Я кажу це все до того, що, напевно, щаслива людина – це та, яка не жалкує за минулим, яка без щему у серці може перегорнути дописану сторінку життя. Щастя – це вірити у те, що все краще чекає попереду, а те, що було просто минуло. Зрозуміло, що інколи це дуже важко і на перший погляд, навіть нереально зробити, але це справді так.
І в голові лунають слова Ліни Костенко:
Стоять в шибках осінні вітражі.
Забути все. Піти — не озирнутись.
Ти здатен на смертельні віражі.
Ми не могли у світі розминутись.
А якщо іти вперед, озираючись назад, то можна розминутися з тим, хто чекає за перехрестям неподалік…
Цікаві блоги:
Дякую Богу за людей
Зігрітися або згоріти...
Запрошення донорам: долучайтеся до здачі крові 1 лютого
Рівненський обласний центр служби крові запрошує всіх небайдужих жителів міста стати донорами та допомогти рятувати життя.
переглядів: 242
2 лютого – Стрітення Господнє: що символізує це свято
Стрітення символізує початок кінця холодної зими і є останнім великим християнським святом перед Великоднім постом.
переглядів: 542
Реформа МСЕКів: до чого готуватися мешканцям Рівненщини?
Минулий, 2024-й, завершувався перемінами у медичній сфері, адже в Україні серйозно взялися за медико-соціальні експертні комісії, які встановлювали групу інвалідності. Тепер в Україні має бути усе інакше – представники державної системи анонсують усе нові і нові зміни.
переглядів: 243
Тариф на електроенергію, пенсії та військовий облік: що зміниться в лютому 2025
З 1 лютого 2025 року в Україні набирає чинності низка змін у фінансовій, соціальній, військовій та економічній сферах. Громадян очікують нові правила банківських переказів, зміни у штрафах для військовозобов’язаних, оновлення тарифів на електроенергію, новий податок на авто та коригування пенсійних виплат.
переглядів: 268
Як написати якісну наукову статтю: рекомендації фахівців
31 січня у онлайн режимі Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено міжнародний науково-практичний семінар: «Підготовка наукових публікацій здобувачами освітньо-наукового рівня (доктор філософії): актуальні питання сьогодення.
переглядів: 268