На Рівненщину з Донеччини переїхала сім'я з 11 дітьми
Глава сімейства Сергій Вікторович із приводу багатодітності зачасти жартує. Мовляв, колись обмовився, що прекрасно було б мати свою футбольну команду. Не зчувся, як здійснилося. З дружиною Оленою Василівною у них тепер якраз одинадцятеро діток. За кожне дитя безмежно раді, дякують Богу.
Війна на Сході України змусила Федотових зірватися з рідних теренів і шукати затишку в далекому краю.
- Ще донедавна у нас навіть й думки не було покидати рідний Харцизьк, - зазначає Сергій Федотов, - хоч, звичайно, труднощів у житті не бракувало. Зокрема, житлових, бо мешкали ми у двокімнатній орендованій квартирі. Аби всім вистачило місця на нічліг, ставили двоярусні ліжка, розкладні дивани. Продуктами харчування старався сповна забезпечувати сім'ю. Працював спочатку монтажником, мав хороший заробіток. Потім фірма розвалилася, записався у бригаду по встановленню пам'ятників. Одне слово, без діла не сидів ніколи... Чекали ми як багатодітна сім'я на поліпшення житлових умов від держави, в черзі на житло стояли. Утім, яке там зараз житло, коли йде війна. А зважилися на переселення не заради себе, заради дітей.
У цьому переселенні неабияку роль відіграв житель села Баранне Тимофій Мулик. Він із Сергієм Федотовим знайомий із 2008 року. Отож, коли Сергій зателефонував до Тимофія, аби поцікавитися ймовірним поселенням десь у Львівській області, останній тут же запропонував: «Навіщо у Львівській... У нас у Баранному є підхожа будівля. Ось так, по суті, ми з двокімнатної квартири за тисячу кілометрів переїхали в двокімнатний будинок».
Оселя потребувала ремонту, відповідно Мулики з Федотовими, а заодно з іншими мешканцями Баранного, її підлатали. Облаштували санвузол, благоустроїли. І вже третій місяць переселенці зі Сходу - справжні тутешні господарі.
- Чесно кажучи, рушаючи в далеку дорогу, тривога стискала груди. Бо ж не знали, як нас в далекому краю зустрінуть, як сприймуть, - продовжує ділитися своїми враженнями Сергій Федотов, - коли ж приїхали, ледь не розплакалися від проявленого добра. Одні сусіди допомогли продуктами, інші - одягом, треті - солодощами для дітей. Здалося, ніби все село прийшло нам на поміч. Потім отримали допомогу від Червоного Хреста. Затим оформили належні соціальні виплати. Нещодавно пішов на роботу в меблевий цех, допомагаю майстрам. Маємо достатній запас продуктів. Двоє дітей ходять в школу в сусіднє село Крупець. Найстарший син оформився в Радивилові в професійний ліцей, навчається виробничим спеціальностям. Йому тут дуже сподобалося, каже: звідсіля навряд чи поїде.
До теми:
Під час благодійного концерту на Рівненщині зібрали більше 13 тисяч для воїнів АТО
На благодійному ярмарку зібрали понад 70 тис. грн на АТО
На Рівненщині дітям з Донбасу влаштують патріотичне перевиховання
Джерело: visnyk.lutsk.ua

переселенці зі сходу, Донецька область, переселенці, багатодітна сім'я, Радивилівський район
На Острожчини відкрили меморіальну дошку загиблому Герою

У Хорівському ліцеї відбулася зворушлива та водночас знакова подія — урочисте відкриття меморіальної дошки на честь випускника закладу, захисника України Максима Кольцова, який героїчно загинув, боронячи рідну землю.
переглядів: 159
Рівненські ветерани повернулися з Франківська з медалями

Ветерани з Рівного вкотре довели, що сила духу і цілеспрямованість не мають меж. Дві команди з Рівненщини — «Стронг Ветеран Рівне» та «Неможливого не буває» — гідно представили область на змаганнях «Звитяга Нескорених», що відбулися в Івано-Франківську.
переглядів: 269
Уже легендарні рівненські писанки готують до зустрічі із рівнянами

Яскраві та оригінальні великі писанки, які щороку красуються на вулицях Рівного, уже почали готувати до виходу в люди.
переглядів: 477
Вербна неділя: яке значення цього свята

Саме сьогодні вшановують євангельську подію, про яку провістив пророк Захарія за пів тисячоліття до Різдва Христового. «Не бійся, дочко Сионська! Ось Цар твій гряде, сидячи на молодому ослі» (Ін. 12:15)
переглядів: 395
Захисниця з Рівненщини прагне після війни шукати зниклих безвісті

Молодший сержант Анастасія Шевчук, позивний «Відьмочка», – начальниця їдальні 60 батальйону 104-ї окремої бригади. У мирному житті – перукарка-модельєрка, сьогодні – військовослужбовиця, що стоїть на передовій тилової підтримки наших захисників.
переглядів: 425