22.12.2014, 07:00

22 грудня - День ангела у Володимирів. Не забудьте привітати рідних!

22 грудня іменини святкую чоловіки на ім'я Володимир.
Значення імені Володимир: «хто володіє світом», «знатний володар», «володар світу».

Походження: Володимир - ім'я слов'янське.

Характер: Володимир з раннього дитинства проявляє допитливість і прагне перевірити свої знання на практиці. Він схильний до ризику і в деякій мірі навіть до авантюр. Прагне в компанії однолітків зайняти провідне положення. Прислухається до порад батьків. У навчанні найкраще йому даються технічні науки, але ставку у своєму просуванні службовою драбиною Володимир, у першу чергу, робить на суспільну діяльність. Не вступає в конфлікти, уникає прямого зіткнення під час обговорення спірних питань.

У побуті Володимир особливо цінує комфорт. Він любить гарні меблі, дорогий порцеляновий посуд, килими, картини. Прагне до ідеальної чистоти й порядку, тому є противником в будинку кішок, собак і всякої іншої живності. Максимум, на що він може погодитися - це якусь невелику рослину у квітковому горщику.

У людях, перш за все, цінує розум і силу. Має швидку реакцію на події, що відбуваються, здатний прийняти самостійне рішення. Відчуває слабкість до похвал на свою адресу. Для Володимира дуже важлива думка про нього навколишніх.

Вітання на Новий рік: чого побажати рідним людям?

Володимира більше цікавлять жінки, наділені романтичними якостями. І його менше хвилює, чи здатна жінка організувати святкову вечерю. Володимир вірний у шлюбі, але не через особисту прихильність до дружини, а скоріше в силу великої зайнятості й небажання зіпсувати своє добре налагоджене життя. Перекладає на дружину повсякденні турботи, пов'язані з вихованням дітей.

Фоносемантика: Слово Володимир справляє враження чогось доброго, радісного.

Талісман: Башта під куполом

Колір: Темно-синій

Камінь: Зелена яшма

Знак зодіаку: Ім'я підійде Овнам, Тельцям, Ракам, Дівам, Терезам, Скорпіонам і Козерогам