Подати
оголошення

22.12.2014, 11:30

Рівненщина: прокуратура розслідує резонансне подвійне вбивство

Подвійне вбивство сталося 10 грудня на вулиці Данила Галицького у Рівному. Тоді вбитими знайшли тіла 38-річного чоловіка та 64-річної жінки з тілесними ушкодженнями у вигляді множинних рубаних ран голови та обличчя. Рівненська прокуратура займається розслідуванням цього резонансного вбивства.
10 грудня 2014 року вчинено подвійне убивство. У квартирі будинку на вулиці Д.Галицького знайдено тіла господарів: 38-річного чоловіка та 64-річної жінки з тілесними ушкодженнями у вигляді множинних рубаних ран голови та обличчя.

У ході першочергових слідчо-оперативних дій правоохоронці встановили та затримали особу, підозрювану у вчиненні злочину, – 15 річного юнака.

Загиблими є – його батько та бабуся. За фактом умисного вбивства внесено відомості до Єдиного реєстру

досудових розслідувань за ч. 2 ст.115 КК України. Підозрюваному Рівненським міським судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

У звʼязку з резонансом цієї події прокуратурою визначено підслідність кримінального провадження за слідчим управлінням УМВС України в Рівненській області. З метою якнайшвидшого, повного та ефективного досудового розслідування призначено групу процесуальних прокурорів.

Останні, з урахуванням того, що підозрюваний – неповнолітній, безпосередньо проводитимуть основні слідчі дії. А також прокуратура здійснює нагляд за додержанням прав юнака під час перебування його в установах попереднього ув’язнення.

Відповідно до вимог КПК України забезпечено участь у кримінальному провадженні законного представника неповнолітнього, а також захисника, психолога та педагога.

За інформацією прес-служби прокуратури Рівненської області

Статті до теми:

Фото резонансного вбивства батька та бабці у Рівному

Резонансне вбивство у Рівному: підліток молотком вбив батька та бабцю