Президент призначив нового керівника Рівненської області
Народився 21 травня 1974, у м.Білгород-Дністровський, Одеська область.
Освіта
З 1981 року по 1991 рік навчався у середній школі міста Білгород-Дністровський Одеської області.
З 1991 року по 1996 рік навчався в Харківському політехнічному інституті (місто Харків), здобув вищу освіту, за фахом — інженер-механік.
Трудова діяльність
З 1996 року займається підприємницькою діяльністю в галузі телекомунікаційних послуг.
З 2006 року по червень 2012 року працював директором приватного підприємства «Укр-Ком», місто Рівне.
Політична діяльність
З 2010 року — голова Рівненської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Член виконавчого комітету Рівненської міської ради.
На парламентських виборах 2012 року був обраний народним депутатом України від партії «УДАР Віталія Кличка», № 18 у виборчому списку. Секретар Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики, член Лічильної комісії.
Родина
Дружина Ірина Володимирівна (1975). Має двох доньок — Вікторію (1998) і Марину (2003).
Крім того, своїх керівників отримали й інші регіони України. Президент Петро Порошенко підписав укази про призначення губернаторів чотирьох областей. Керівником Львівської ОДА призначено Олега Синютку, Сумської області - Миколу Клочко, Полтавської області - Валерія Головка.

До бюджету Радивилівської громади повернули понад 130 тисяч гривень

Енергопостачальна компанія повернула до бюджету Радивилівської громади 132 тисячі гривень, які були безпідставно переплачені управлінням освіти за електроенергію.
переглядів: 125
На Рівненщині знищили артилерійський снаряд часів Другої світової війни

14 квітня піротехніки частини гуманітарного розмінування ГУ ДСНС у Рівненській області знищили артилерійський снаряд калібру 152 мм часів Другої світової війни.
переглядів: 113
274 жителі Рівненщини здобули нові професії за кошти держави

У межах програми ваучерів на навчання 274 мешканці Рівненської області вже пройшли перепідготовку або підвищили кваліфікацію.
переглядів: 161
Пацієнтці з Бахмута врятували зір після трьох місяців зі стороннім тілом в оці

До Центру мікрохірургії ока та екстреної офтальмологічної допомоги Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка звернулася пацієнтка з міста Бахмут, що на Донеччині.
переглядів: 181
Рівненські школярі матимуть додаткові великодні канікули

Учні гімназій та ліцеїв Рівного підуть на додаткові канікули з 18 по 21 квітня.
переглядів: 188