Ми у Facebook
27.12.2014, 16:00

На Рівненщину з Тернопільщини їде "бригада крепких монахів"

У село Птича Дубенського району на підмогу з Почаєва Тернопільської області, де розташована Свято-Успенська Почаївська лавра, що підпорядковується Московському патріархату, вже виїхала "бригада крепких монахів". Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав волонтер батальйону "ДАР" Юрій Поліщук.
"Сьогодні зранку мешканці села Птича Дубенського району підтвердили своє право на проведення богослужіння українською мовою у місцевому храмі, ґрунтоване на результатах проведеного законного опитування громади села. На жаль, московські панотці не скорились волі громади і влаштували перекриття траси Київ-Чоп. Коли і це не спрацювало, почали збирати тітушок з навколишніх сіл та областей. Попередили, що з Почаєва виїхала "бригада крепких монахів", - повідомив у Фейсбук Юрій Поліщук.

Статті по темі:

Віряни УПЦ МП перекрили трасу "Київ-Чоп"

Обставини перекриття траси Київ-Чоп вірянами УПЦ МП [ОФІЦІЙНО]

Боротьба за храм на Рівненщині переросла у бійку





РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

13.06, 15:00 Ситуація на Близькому Сході станом на 15:00: Ізраїль розпочав масштабну операцію проти Ірану, закриває дипмісії по всьому світу

13.06, 14:27 На Рівненщині в рамках декомунізації перейменували вулиці у кількох населених пунктах

13.06, 13:40 У Рівному перед судом постане чоловік, якого підозрюють у смертельному пораненні товариша

13.06, 13:05 У Рівному тимчасово не працюватимуть світлофори на вулиці Шухевича

13.06, 12:20 Дамби на Рівненщині вартістю понад 2,3 млрд грн повернуть у державну власність

13.06, 11:40 На Рівненщині горів металевий вагончик: рятувальники гасили понад годину

13.06, 11:00 На Рівненщині відремонтують аварійну ділянку дороги за співфінансування громади

13.06, 10:20 На Рівненщині другий день поспіль оголошено жовтий рівень

13.06, 09:42 Іран обіцяє жорстку відповідь на ізраїльські удари: звучать погрози і на адресу США

13.06, 09:00 Зарізав під час сварки: рівнянину загрожує до 10 років за ґратами