Ми у Facebook
31.12.2014, 12:33

Сорока знову буде ректором?

18 грудня 2014 року Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття посали ректора Рівненського державного гуманітарного університету. Вже відомі імена двох висуванців
На місце ректора Рівненського державного гуманітарного університету претендує екс - нардеп регіонал Микола Сорока., пише "ЧаРівне.інфо" стало відомо з власних джерел.

Зауважимо, що Микола Сорока вже був ректором НУВГП. Утім, у лютому 2014 року відмовився від керівництва Національним університетом водного господарства і природокористування. Цього вимагали від нього кілька тисяч студентів і викладачів, які мітингували перед ректоратом.

Однією з причин незадоволення є участь Миколи Сороки в голосуванні за «закони 16 січня» та неучасть у голосуванні за проекти звернень щодо нормалізації ситуації в Україні. Крім того, Микола Сорока та ректорат вишу не стали на захист студента Максима Савича, якого жорстоко побили «тітушки» під час його перебування у столиці в січні нинішнього року.

Між тим, у телефонній розмові помічник екс-нардепа Оксана Тимкіна запевняє, що підстав, аби вважати інформацію про наміри Миколи Сороки стати ректором РДГУ немає.

Вибори вибори ректора РДГУ відбудуться 19 березня 2015 року.

Наразі вже відомі імена двох висуванців:

- Руслана Постоловського, за його кандидатуру проголосував колектив на зборах;
- Максима Гона - завідувача кафедри політичних наук, його кандидатуру висунув на посаду ректора колектив кафедри.

Досьє Сорока Микола Петрович

Рівненський нардеп Микола Сорока вийшов з фракції Партії регіонів [+ДОСЬЄ]

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах

Нерухомість


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ