13.01.2015, 13:30

Рівне очікує сонячне затемнення

Цьогоріч загалом буде чотири затемнення — два місячних і два сонячних.
Сонячні затемнення відбудуться 20 березня і 13 вересня. Перше з них буде повним, а друге частковим. А місячні можна буде спостерігати 4 квітня і 28 вересня — і обидва будуть повними. Українці зможуть побачити сонячне затемнення 20 березня і місячне 28 вересня. Загалом чотири затемнення протягом року, за словами астрологів, це не так уже й багато.

Упродовж року може бути навіть сім сонячних та місячних затемнень. Щоправда, таке трапляється вкрай рідко. За минуле тисячоліття сім затемнень було тільки пять разів — у 1285, 1805, 1917, 1935, 1982 роках. Спрогнозувати ці явища можна на тисячі років наперед, оскільки вони періодично повторюються.

Лікарі попереджають, що затемнення може негативно позначитися на самопочутті навіть здорової людини. Дію цього природного явища на поведінку і самопочуття можна відчувати за два тижні до його настання. Особливо страждають метеозалежні люди.

У період, коли відбуватимуться сонячні та місячні затемнення, а також протягом тижня після них, астрологи не рекомендують починати нові справи, проводити хірургічні та фінансові операції, укладати шлюб, пише rivnepost.rv.ua.

До теми:

Чем опасны «багровая луна» и затмение солнца

Чи буде війна? Прикмети, знаки, знамення