Ми у Facebook
19.01.2015, 15:05

Медична діагностика року

Вже рік мешканці Західного регіону користуються послугами медичного центру “МРТ — діагностика”, який засновано на базі обласного відділення нейрохірургії в Центральній міській лікарні, що знаходиться за адресою м.Рівне, вул.Мірющенка, 25 А.
Його працівникам притаманний високий професіоналізм, відкритість, чесність, щирість, уважність, вони дотримуються кращих медичних стандартів, бо приорітетними для них є індивідуальні потреби кожного пацієнта та його близьких. Лікарі-професіонали та висококваліфікований персонал працюють згідно вимог діючого законодавства України. Доброзичлива атмосфера та ділова обстановка допомагають пацієнтам почуватися комфортно під час обстеження в МРТ.

До речі, МРТ або магнітно-резонансна томографія — це новітнє досягнення медицини у сфері діагностики, яке допомагає побачити внутрішні органи і тканини в тонких зрізах, і це дозволяє діагностувати на ранніх стадіях розвитку величезну кількість захворювань, своєчасно відреагувати на них і призначити необхідне лікування. Для цього центр оснащено МРТ-апаратом відкритого типу “Hitachi AIPIS II 0,34Т”, який є єдиними стаціонарним відкритим МР-томографом у Рівненській області. Він, на відміну від комп'ютерної томографії, без шкідливого рентгенівського проміння. Зображення вибудовується завдяки впливу магнітного поля на атоми водню в тканинах людини. Патологічний процес можна побачити в різних площинах. Система дозволяє обстежувати без наркозу дітей від 5 років, пацієнтів, що бояться закритого простору та хворих вагою понад 100кг. У безпосередній близькості до пацієнта може перебувати хтось із рідних або лікар.Команда медичного центру “МРТ-діагностика” розуміє, що і пацієнта, і лікаря, насамперед, цікавлять якісні результати дослідження, тому й працює на високому рівні.

Пам'ятаймо, що застосування МРТ — це можливість встановити більш точний діагноз!

Довідка та запис на МРТ-обстеження за телефонами: (0362) 62-96-46, (067) 167-70-77, (095) 810-41-00.


На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ