Подати
оголошення

22.01.2015, 09:45

У Рівному провели ярмарок виробів засуджених для підтримки військових у зоні АТО

У центрі Рівного відбувся унікальний захід - Благодійний ярмарок допомоги військовим, основою якого був продаж виробів засуджених, які відбувають покарання у рівненських виправних закладах та вироби майстрів з міста Артемівськ, Донецької області.
Продавали на ярмарку hand-made та шматки солі з артемівських копалень.

Захід провели пенітенціарії Рівненщини та благодійний фонд «Руєвит» за підтримки Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненської міської ради.

Впродовж дня на ярмарку можна було придбати неймовірної краси вироби, виготовлені засудженими: ікони, скриньки, картини, шахи, нарди та мангали, або зробити замовлення. Працівниці Управління державної пенітенціарної служби запропонували на ярмарку речі, зроблені власноруч – в’язані шкарпетки, рукавиці та солодощі. Працювала польової кухня: кожен міг зігрітися теплим чаєм та смачною солдатською гречаною кашею.

Не менш важливими учасниками була гамірлива дітвора, чию увагу повністю узурпували "няньки" - актори рівненського театру ляльок, їм щира подяка. Радості дітлахів не було меж!

Захід відвідали також голова Рівненської міської ради Володимир Хомко, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук.

На завершення ярмарки волонтери заспівали колядки та щедрівки, а Андрій Ляшук, відомий український лірник, виконав унікальні пісенні твори.

Результатом ярмарки стали 15390 грн., з них 4250грн передав начальник Городищенської виправної колонії № 96 Луцук Юрій Юрійович від небайдужих працівників. Кошти підуть на придбання необхідної військової амуніції, яка буде передана в зону бойових дій допомогу нашим воїнам.

Статті до теми:

У Рівному встановлять меморіальну дошку загиблому герою АТО

Рівненський кіборг розповів, як потрапив у полон [ВІДЕО]