У центрі Рівного - дикий акт вандалізму
Ламали, вочевидь, ногами. Понівечені деревця комунальники навмисно не прибирали до понеділка. Щоб рівняни, котрі тут ходять, змогли оцінити наслідки акту вандалізму та на власні очі побачити, від чого дехто відчуває тваринне задоволення. На жаль, живуть серед нас вандали, яким хочеться зробити, аби навколо нас у місті було все поламане й брудне, як, мабуть, у сумлінні цих людей.
– Гуляємо з дружиною тут завжди, алейка ця була такою гарною , – обурюється рівнянин пан Микола. Він мешкає неподалік, то й на роботу завжди ходить зеленою набережною, бо так йому приємніше. – А зараз – ось що наробили. Повідбивати б руки їм і посадити хоча б років на десять, щоб у Рівному і духу не було паскудників! Вночі тут темно: хулігани й ліхтарі порозбивали. І нові розіб’ють, бо нема на них управи. От би начальнику міліції зарплату не давали, аж поки їх не знайдуть й не засадять…
Керуюча міським трестом зеленого господарства Ірина Савчук також обурена до краю:
– Це ж треба: тільки восени торік наші працівники у цій зеленій зоні висадили 44 туї – на двох алейках із обох боків дитячого майданчика. Це гарні сортові дерева –західна колоноподібна туя.
Тоді за кожен саджанець з бюджету міста заплатили по 120 гривень, тепер вони вже, мабуть, дорожчі. Та все одно, на місці зламаних деревець навесні будемо саджати нові. А зараз будемо подавати заяву до міліції, бо збитки завдані громаді не лише матеріальні.
Це прикрість для всіх рівнян ще й моральна: Через таких Європа дивиться на українців як на дикунів. Цікаво, чи хоча б цього разу їх зловлять?..
До теми:
У Рівному осквернили панно "Небесна сотня"
Рівне: панно "Небесна сотня" очистили від вандалізму
Рівненщина: вандали цинічно познущались над єврейським кладовищем
Невідомі вандали вкрали частину бруківки в одному із парків Рівного [ФОТОФАКТ]
Джерело: 7d.rv.ua

зелені насадження, вулиця Набережна, дерева, вандалізм, вандали, акт вандалізму, туї
На Рівненщині завершують опалювальний сезон: декілька міст вже будуть без тепла

У Рівному, Острозі та Дубні опалювальний сезон закінчиться 31 березня. Це пов’язано з підвищенням середньодобової температури.
переглядів: 55
Юна співачка з Острога Ольга Свинарчук презентувала авторську пісню «(Не)написані листи»

Про це вона повідомила у своїх соцмережах.
переглядів: 38
Ремонт вулиці Симона Петлюри в Рівному триватиме в суботу, 29 березня

У суботу, 29 березня, на вулиці Симона Петлюри продовжуватимуть поточний ремонт дорожнього покриття.
переглядів: 38
У Рівному випустять на волю сотні врятованих кажанів

У неділю ввечері, після заходу сонця, в Рівненському зоопарку відбудеться унікальна подія — випуск 230 врятованих кажанів на волю.
переглядів: 38
Грабіжник із Дубенщини проведе 7 років за ґратами

Демидівський районний суд визнав 24-річного дубенчанина винним у грабежі та призначив йому покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.
переглядів: 56