Екс-начальник Рівненської міліції збирається в АТО
- Зараз у складі групи правоохоронців збираюся їхати у зону АТО. Після повернення планую розпочати роботу на новій посаді, - розповів Руслан Мельник.
Нагадаємо, екс-начальника Рівненського міського відділу в Рівненській області Руслана Мельника звільнили через скандальне відео, яке було опубліковане в День міліції.
Наразі обов`язки начальника рівненської міліції виконує Василь Зелінський.


Час кохання, час весілля: 14 лютого відділ ДРАЦС у Рівному працюватиме довше

Рівненський відділ ДРАЦС бере участь у всеукраїнському заході «Кохання переможе».
переглядів: 173
Скільки коштує поховати у Рівному людину із заслугами

Міський голова Рівного затвердив суми, якими оперуватиме департамент соціальної політики при відшкодуванні витрат на поховання жителів Рівного і Квасилова, які мають особливі заслуги або особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
переглядів: 333
Ні зв'язку, ні електрики: Частоти Українського Радіо, які діють на території Рівненщини

У випадку блекауту та втрати мобільного зв'язку джерелом новин залишається радіо. На Рівненщині "ловитиме" декілька частот Українського радіо.
переглядів: 228
Мороз міцнішає: Погода у Рівному та області 8-9 лютого

Синоптики прогнозують, що в середині тижня морози посиляться. Вже сьогодні та завтра стовпчики термометрів опустяться до 12 градусів морозу вночі.
переглядів: 280
Коли у Рівному цілий день не відключатимуть електроенергію

Уже завтра, 8 лютого, по всій Україні буде один день, коли не виключатимуть світло. Стало відомо, коли таку дату визначили у місті та області.
переглядів: 605