Ми у Facebook
03.02.2015, 11:00

Увага! 3 лютого в Рівному можуть зупинитися маршрутки

odessa-life.od.ua

Про те, що у вівторок, 3 лютого, відбудеться зупинка усіх маршрутних таксі міста інформує інформаційний відділ ГО «Союз перевізників України».
Перевізники стверджують, що рух транспорту вони будуть вимушені зупинити з 9.30 ранку до 12.00 з технічних причин.

Під загрозою транспортного колапсу приватні перевізники вимушені стати на захист не тільки своїх законних прав та інтересів, а також на захист права рівнян на безпечні та регулярні пасажирські перевезення.

Тому 3 лютого 2015 року о 10 годині біля Рівненського міськвиконкому відбудеться мітинг перевізників Рівного.


У зв’язку з деструктивною позицією міської влади, в Рівному назріла катастрофічна ситуація в галузі пасажирських перевезень.

ГО «Союз перевізників України», виступаючи самоврядною організацією, висуває до міської влади наступні вимоги:


1. Скасувати незаконну щоквартальну плату за послуги, що не надаються, підприємству-присосці КП «Рівнетранспорт».
2. Встановити тариф за перевезення у розмірі 3-ох гривень.
3. Оприлюднити інформацію стосовно коштів, виділених Рівнерадою з міського бюджету , на придбання обладнання для систем GPS контролю ( в т.ч. сервер) та подальшого використання цього обладнання. За нашою інформацією це обладнання не відповідає технічним вимогам та ринковій ціні.
4. Створити на паритетних засадах спільну комісію виконкому разом з представниками самоврядної організації перевізників стосовно впровадження системи електронного квитка та GPS контролю чи моніторингу.
5. Не відкривати нових маршрутів і не вносити змін до порядку проведення конкурсу на міських маршрутах (в т.ч. додаткових умов при проведенні тендерів) без попереднього узгодження з самоврядною організацією перевізників
6. У випадку наявності вимог від органів місцевого самоврядування м. Рівне про встановлення, будь-якого додаткового обладнання на транспортні засоби, що здійснюють пасажирські перевезення, витрати по розробці необхідної технічної документації повинні лягати на міський бюджет.
7. Узгоджувати з самоврядною організацією перевізників тимчасове обмеження руху певними частинами міста.

СТАТТІ ДО ТЕМИ:


Пригоди у рівненських маршрутках [БЛОГИ]Рівне: якою буде нова вартість проїзду в маршрутках?

На правах реклами