03.02.2015, 12:40

Лише половина дітей на Рівненщині ходять у дитсадки

Лише 56% дітей віком від 2 до 6 років відвідують дитсадки Рівненщини.

У 2014 році в дошкільних навчальних закладах області створено 672 додаткових місця. Загальна мережа, де забезпечується дошкільна освіта, складає 502 установи, які відвідує майже 40 тисяч малюків, що становить 56% від загальної кількості дітей віком від 2 до 6 років.

Про такі результати реалізації затвердженої депутатами Програми будівництва, реконструкції, дошкільних навчальних закладів області на 2013 – 2017 роки повідомили обласну раду.

– Минулого року ми передбачали спрямувати на реалізацію програми близько 122 млн. гривень асигнувань, в тому числі за рахунок коштів державного бюджету, там сума близько 115 мільйонів, однак через економічні негаразди в країні, грошей з держбюджету область так і не отримала. В результаті на будівництво та реконструкцію дитсадків ми виділяли кошти лише з обласного та районних бюджетів, мова про чотири з половиною мільйони гривень, – розповів голова обласної ради Михайло Кириллов. – У цьому році ситуація, швидше за все, не зміниться і грошей з державного бюджету на ці видатки ми не отримаємо, – зауважив він.

Статті до теми:


Рівненщина: на Дубенщині відкрили дитячий садок


Каталог дитячих садочків Рівного