12.02.2015, 17:19

Банкіри розповіли, коли гривня зміцниться до 20 за долар

Гривня буде зміцнюватися після поновлення програми співробітництва України з Міжнародним валютним фондом та практичної реалізації Мінських угод.
"Домовленості між місією МВФ і владою України про програму розширеного фінансування, безумовно, сприятимуть зміцненню курсу гривні", - сказав перший заступник голови правління "Промінвестбанку" В'ячеслав Юткін.

"Не менш важливими факторами для істотного зміцнення курсу будуть продовжувати залишатися успішне проведення переговорів про реструктуризацію основних боргових зобов'язань України на найближчі 4-5 років і отримання Україною додаткового фінансування від інших фінансових інститутів в обсязі до 40 млрд доларів, а також успішна імплементація Мінських угод", - додав Юткін.

За його оцінкою, при настанні цих подій, цілком ймовірно, не раніше березня, курс гривні може зміцнитися до 20-21 гривні за долар.

Глава правління банку "Хрещатик" Дмитро Гриджук дотримується аналогічної точки зору.

"Програма співпраці між МВФ і Україною сприятиме зміцненню курсу гривні, оскільки є позитивним сигналом для іноземних інвесторів. У разі виконання Мінських домовленостей, відновлення миру і проведення економічних реформ курс гривні буде прагнути до позначки 20 гривень за долар", - сказав банкір.

єп

Див. також:

Рівняни у соцмережах про стрибки долара


Рівне: з початку року платники сплатили понад 111 млн. грн. єдиного внеску