19.02.2015, 11:10

Рівненщина: за ухилення від мобілізації п'ятеро березнівчан підуть під суд

Відомо, що медики визнали п’ятьох чоловіків придатними до служби за станом здоров’я, але йти до лав ЗСУ вони не захотіли.
Як повідомив начальник Березнівського районного відділу внутрішніх справ Олег Середа, чоловіки ще у січні 2015-го отримали повістку з військкомату про проходження медичного огляду. Військово-лікарська комісія не виявила у них серйозних проблем зі здоров’ям і визнала придатними до служби. Та попри це, вони категорично відмовилися виконувати свій військовий обов’язок, ігноруючи повістки та вимоги працівників військкомату.

Березнівський РВ УМВС повідомляє, що у визначений термін п’ятеро військовозобов’язаних жителів району, будучи придатними до військової служби та не маючи права на відстрочку від призову, на військову службу за мобілізацією без поважних причин не прибули до районного військового комісаріату для подальшого відправлення на постійне місце дислокації. Про це військовий комісаріат повідомив правоохоронців.

Дані факти слідчі Березнівського райвідділу міліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Двом чоловікам вже повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 Кримінального кодексу України (ухилення від призову за мобілізацією). Санкція статті передбачає позбавлення волі від двох до п’яти років.

Подальшу долю чоловіків, які не захотіли виконати свій військовий обов`язок, вже визначить Феміда.

Див. також:

Майже на 3 роки засудили незаконного бурштинокопача

На Рівненщині суд покарав лікаря-хабарника
Щасливе Рівне