21.02.2015, 15:15

Непідробні емоції рівнянина від зустрічі з родиною загиблого героя АТО

У групі "Типове Рівне" рівнянин Дмитро Парфенюк розказав про свої непідробні та щирі емоції, які відчув під час зустрічі з родиною загиблого героя АТО.
На Майдані незалежності у Рівному немає спеціального місця, яке обладнано для вшанування Героїв АТО та Небесної сотні. Водночас небайдужі рівняни самі облаштували стенд з фото вірних захисників України.

Рівнянин Дмитро розповів про те, які емоції відчув, коли побачив родину, яка теж підійшла до імпровізованого місця вшанування Героїв.

- Сьогодні був на майдані в Рівному, клав квіти нашому товаришу, другу, брату, який загинув у АТО. Стою... Краплі Сліз навертаются на очі, біля мене стоїть чоловік років 40 ...

Також прийшов квіти положити товаришу. Розговорились з ним про ситуацію в Країні. І тут біля мене, з боку, підходить дівчина з 2 дітками, на вигляд років 25, і діткам: дівчинці років 6 і хлопчику роки 3 як мені здалося . Дівчина говорить до синочка, тримаючи в руках свічку.

- Іди біля Тата свічечку постав.

Чесно кажучи, ми з цим чоловіком ридали як діти малі після почутого. Хлопчик маленький не розуміючи того підходить до фотографії тата і ставить футляр зі свічкою, зі словами - Татко, я тебе пам'ятаю.
підходить до Мами і запитує...

Мамо а тато наш герой? А мама каже... Твій тато більше чим Герой, постояли декілька хвилин та пішли собі......

Я напевно запам'ятаю це на все життя...

Друзі, я дуже надіюсь на вас у нашій не легкій справі та вірю в те, що все, що ми робимо - це не пусті речі... Щиро вдячний вам за вашу допомогу ...

Слава Україні!!Спи спокійно Брате!!!
Щасливе Рівне