25.02.2015, 11:15

На Рівненщині ледь не втопилося двоє рибалок

У вівторок, 24 лютого, близько 12:00 на водосховищі р. Іква, недалеко від с. Аршичин Млинівського району, двоє рибалок провалилася під лід.
Як повідомляє ГУ ДСНС в Рівненській області, потерпілі провалившись під лід, змогли самотужки вибратися з води, але не мали змоги дістатися до берега через тонку кригу.

Тим часом, ще до приїзду рятувальників, місцевий житель за допомогою власного дерев’яного човна намагався врятувати чоловіків, які були на відстані 300 метрів від берега. Тягнучи човен по кризі, йому вдалося дістатися до одного з потерпілих. До іншого рибалки дістатися, нажаль, не було можливості, так як човен проломив лід і «сів» на воду за п’ять метрів від другого потерпілого.

Один із рятувальників, який прибув на місце пригоди, узяв дерев’яну драбину, мотузку та круг, ліг на кригу, підповз до човна та подав драбину рибалці, після чого чоловік зміг дістатися човна. Але подаючи драбину потерпілому сам провалився під лід проте на щастя встиг зачепитися руками за човна та вилізти на нього.

За кілька хвилин інша група рятувальників спільно з місцевими жителями відбуксирували човен з врятованими до берега, де їм надали кваліфіковану медичну допомогу.

Див. також:


На Рівненщині знайшли протитанкову міну


ДАІ Рівненщини виявили іномарку з 3 кг бурштину