25.02.2015, 11:30

Рівняни у соцмережах про жахливу ДТП у центрі Рівного

Рівняни активно обговорювали у соціальних мережах ДТП, яка трапилася 24 лютого на Соборній у Рівному. Чимало з них були свідками дорожньо-транспортної пригоди.
Нагадаємо, що на вулиці Соборній в переповнену маршрутку врізався "Рено".

Дорожньо-транспортна пригода сталася вранці, тому багато рівнян стали свідками ДТП і 45-та маршрутка теж їхала переповнена.

Чоловік радіоведучої Оксани Юрченко Орест Погореляк був у маршрутці, яка потрапила у ДТП:


Орест такий акуратний водій, тисячі кілометрів намотано по бездоріжжю, Європі, Карпатах і Криму. Раз машину йому побили, коли на стоянці мирно стояла біля роботи, а сьогодні вирішив зекономити на бензині. Перший раз поїхав на 45 маршрутці. Не твоє це Орест, не твоє! Завтра хоче їхати на велосипеді. Отця треба просити, щоб окропив свяченою водою чи що...)))

А ось що про цю пригоду написав сам Орест:
Сьогодні поїхав на роботу на маршрутці (бензин дорогий) ... лежу дома, крутиться голова після удару. Завтра думаю поїхати на велосипеді, може повезе більше?

Коментарі рівнян з соціальних мереж про ДТП:

Катерина Гладкевич Я це бачила вранці. З тролейбуса. І чула, як вдарило. Зі сторони виглядало так, що все водійське місце розбите. Не знаю, чи водій живий.

Orest Pogorelyak Живі всі, тільки водій охоронців був з розбитою головою, вигляд був жуть. В маршрутці люди травмувались, зуби, голови, щишки

Іванна Сидорчук Авіатранспорт найбезпечніший. А на дорогах України щороку гине понад 6 000 чоловік. Пішоходам і водіям потрібно бути відповідальними і взаємоввічливими. Не скрізь же літати?

Vadim Polishchouk таких квиточків, як у водія - на любому автовокзалі можна рулонами брати. ти все одно не докажеш, шо їхав в тій маршрутці якшо ти про страхову, чи відшкодування від ДТП

СТАТТІ ДО ТЕМИ:

Жахлива ДТП у центрі Рівного: в переповнену маршрутку врізався "Рено"

ФОТО з місця події: жахлива ДТП у центрі Рівного
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ