Обставини ДТП за участю маршрутки та "Рено" у центрі Рівного
ВДАІ розповідає про обставини цієї ДТП:
24 лютого о 09:05 в місті Рівне по вулиці Соборна, водій автомобіля «RENAULT DUSTER», 1977 р.н., житель Рівненського району, з невідомих поки причин, здійснив зіткнення з автобусом «Богдан».
Внаслідок ДТП:
- водій автомобіля «RENAULT DUSTER» отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований в нейрохірургічне відділення ЦМЛ міста Рівне;
- пасажир автомобіля «RENAULT DUSTER», 1994 р.н., житель міста Здолбунів з отриманими тілесними ушкодженнями та був госпіталізований в травматологічне відділення ЦМЛ міста Рівне;
- пасажирка автобуса «Богдан», 1980 р.н., жителька міста Рівне, після надання меддопомоги відпущена додому;
- пасажирка автобуса «Богдан», 1987 р.н., жителька міста Рівне, після надання меддопомоги відпущена додому.
СТАТТІ ДО ТЕМИ:
Жахлива ДТП у центрі Рівного: в переповнену маршрутку врізався "Рено"
ФОТО з місця події: жахлива ДТП у центрі Рівного

маршрутка, фото, зіткнення, центр Рівного, ДТП, соціальні мережі
Загинули двоє: на Рівненщині потяг розтрощив авто

На Радивилівщині потяг наїхав на автомобіль, поліція працює на місці події.
переглядів: 283
Мертве немовля на смітнику у Рівному: перекваліфікували кримінальну справу

У Рівному слідчі змінили кваліфікацію кримінального провадження щодо загибелі новонародженої дитини, тіло якої було знайдено 29 квітня поблизу сміттєвих контейнерів.
переглядів: 233
Рівнянин здобув медалі на Чемпіонаті України з судномодельного спорту

Срібло здобув один із вихованців гуртка «Судномоделювання» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді.
переглядів: 154
Чуже авто мешканцю Рівненщини "коштуватиме" 6 років за ґратами

Жителя села Ясинець, що на Сарненщині, засуджено до шести років позбавлення волі за незаконне заволодіння автомобілем. До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою.
переглядів: 227
У Рівному відбудеться Хода безбар'єрності

У понеділок, 5 травня, в Рівному пройде соціальна акція "Хода безбар’єрності", присвячена Міжнародному дню боротьби за права людей з інвалідністю. Її організовують Молодіжний простір "НОТА", що діє при Рівненській обласній бібліотеці для молоді, спільно з громадською організацією "Зруш скелю".
переглядів: 596