05.03.2015, 12:00

Рівнянкам розкажуть, як правильно доглядати за своїм волоссям

На наступній зустрічі у рівненській ШКОЛІ ЗДОРОВ'Я ХХІ СТОЛІТТЯ рівнянкам розкажуть, як доглядати за своїм волоссям та як відновити його після зимових холодів.
Весна прийшла. Для жінок - це час знімати шапки і "чистити своє пір'ячко".І саме зараз час приділити увагу своєму волоссю.

Волосся – це дзеркало здоров'я та загального самопочуття людини. Ще з давніх давен люди надавали своєму волоссю величезного значення, бачачи в ньому, в залежності від його стану, або джерело краси, або джерело життєвих невдач. З волоссям асоціювались такі цінності, як індивідуальність, сила, самосвідомість та незалежність.

Дуже важливо розуміти, що догляд за волоссям, як і догляд за будь-якою іншою частиною тіла, - це регулярне заняття. Дуже помилкова позиція – інтенсивно доглядати волосся місяць-другий, а потім забути про це, сподіваючись, що воно тепер до кінця життя буде здоровим.

* Як правильно доглядати за своїм волоссям?

* Як правильно підібрати засоби по догляду за ним?

* Як засоби для миття волосся вбивають печінку і ненароджених малюків?

* Про які проблеми зі здоров'ям «кричить» волосся, що випадає?

Відповіді на ці та інші запитання слухачі безкоштовної просвітницької ШКОЛИ ЗДОРОВ'Я ХХІ СТОЛІТТЯ отримають вже найближчого вівторка.


Місце і час зустрічі: 10 березня 2015 року
м.Рівне, вул. С.Петлюри, 2, починаючи з 18-00 (18-15)
Участь абсолютно безкоштовна, без обмежень віку і статі.


ВІДЕО - Маска для волосся від Ольги Сумської [+Відео]

В які дні краще стригти волосся?