05.03.2015, 16:45

ОК «Північ»: бойовики ігнорують Мінські домовленості

Як інформує штаб рівненських військових, за минулу добу втрат серед особового складу ОК «Північ», які виконують поставлені бойові завдання в зоні своєї відповідальності на сході України, немає.
Відомо, що суттєвої вогневої активності бойовиків не відмічено. Основні зусилля противника зосереджені на відновленні боєздатності підрозділів, перегрупуванні сил і засобів, активному постачанні зброї та боєприпасів.

Відведення військової техніки противника від лінії зіткнення не спостерігається. При цьому в межах відповідальності сектора виявлено зосередження особового складу, озброєння та військової техніки бойовиків для можливого проведення провокаційних (штурмових) дій у напрямку населених пунктів Кримське і Лисичанськ.

Найбільш небезпечними залишаються райони: н.п. Станиця Луганська, Щастя, Кримське, Трьохізбенка та позицій підрозділів сектору вздовж “Бахмутського шляху”.

За добу бойовиками здійснено 3 обстріли з стрілецької зброї взводних опорних пунктів військ оперативного командування. Обстріли здійснювалися з району населеного пункту Сміле.

Особовий склад продовжує виконання заходів інженерного дообладнання взводних опорних пунктів, блокпостів, поповнення запасів матеріально-технічних засобів та створення додаткових запасів боєприпасів, в першу чергу артилерійських.

Прес-центр ОК "Північ"

Див. також:

У зоні АТО загинув кандидат наук з Рівного

Якщо не маєш ідеї, за яку не шкода віддати своє життя, тоді не варто і жити! - кредо загиблого Героя з Рівного
Щасливе Рівне