Шокуюча правда про хамство в рівненських маршрутках [БЛОГИ]
Читати далі блог Юлії Новак "Маршрутки, або "Хіба ж то, людоньки, по-людськи?"
До теми:
Пригоди у рівненських маршрутках: блог Юлії Новак
Через подорожчання проїзду рівненські маршрутки втрачають пасажирів

Ліна Костенко розповіла Сергію Жадану усе, що думає про Рівне і рівнян

Нещодавно у літературному і культурному житті України сталася безпрецедентна подія – легенда української літератури Ліна Костенка дала інтерв’ю теж знаному поету Сергію Жадану.
переглядів: 1927
Під темрявою дронів: історія мужності солдата Ігоря з Млинівщини

У часи великої війни героєм може стати кожен. У цьому вкотре переконує історія солдата Ігоря Тимофійовича, який понад рік служить у складі 23 інженерно-позиційного полку Командування Сил підтримки Збройних Сил України.
переглядів: 414
Маршрут вихідного дня: одноденна мандрівка біля Дубна [ОГЛЯД]

Якщо шукаєте ідею для короткої, але насиченої подорожі Рівненщиною — зверніть увагу на маршрут, який поєднує в собі історію, містичність і архітектурну велич. За один день ви можете побачити одразу три унікальні локації: Дубенський замок, Тараканівський форт та костел Святого Лаврентія в Тайкурах.
переглядів: 368
Вступна кампанія-2025 на Рівненщині: які спеціальності найпопулярніші

У навчальних закладах Рівненщини активна пора. Вже від завтра, 19 липня, стартує прийом заяв для вступу бакалавра та в магістратуру. А поки з'ясовуємо, які спеціальності найчастіше цьогоріч обирають вступники.
переглядів: 333
На Запорізькому напрямку загинув захисник з Рівного Олександр Андріанов

Сьогодні, 18 липня 2025 року, у Рівному відбулася церемонія прощання з молодшим сержантом Олександром Михайловичем Андріановим, який віддав своє життя, захищаючи рідну землю.
переглядів: 662
Реклама