Рівненщина: порушено кримінальну справу щодо самоправства перевізників
Як повідомляє редакція zdolbunivcity.net отримала інформацію усний запит від РВ УМВС України в Рівненській області:
- До Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області надійшов лист голови Здолбунівської РДА Сергія Кондрачука щодо самовільного підняття цін на проїзд перевізниками на маршрутах Здолбунівського району. Вказане питання було гостро піднято головою РДА на колегії Здолбунівської районної державної адміністрації та набуло суспільного резонансу, - повідомили у коментарі.
Інформація щодо самовільного підняття цін на проїзд перевізниками була зареєстрована до журналу єдиного обліку Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області таприйнято рішення щодо відкриття кримінального провадження зі вказаного факту за ст. 356 КК України (Самоправство).
Самоправство, тобто самовільне, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремим громадянином або підприємством, установою чи організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам або інтересам власника, - карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до трьох місяців.
У найкоротші терміни слідчим відділу Здолбунівського РВ УМВС буде проведено досудове розслідування з метою дослідження всіх обставин щодо незаконного підняття цін на проїзд, та винні особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.
Вже згодом стане відомо про те, як вирішилася ситуація і чи покарають перевізників.
Статті до теми:
Перевізники Рівненщини вибачаються перед пасажирами
Рівненщина: перевізники погрожують зупинити рух
Рівненщина: сьогодні розбиратимуться з підняттям вартості проїзду

перевізник, вартість проїзду, проїзд, підвищення тарифів, кримінальна справа
На Рівненщині затримали іноземця з наркотиками та муляжем гранати

Прикордонники Рівненщини затримали громадянина Азербайджану, який незаконно перебував на території України, перевозив наркотичні речовини та муляж гранати.
переглядів: 25
У Рівному закінчився опалювальний сезон

Сьогодні, 31 березня, теплопостачальні підприємства ТОВ «Рівнетеплоенерго», КП «Квасилівтеплоенерго», ПАТ «ЕСКО-Рівне», ПП «Рівнетеплосервіс», ТОВ «Енергозбереження Рівне», ТОВ «СТАРТ» припиняють подачу тепла споживачам.
переглядів: 132
Молодий мешканець Рівненщини тяжко травмувався у аварії (+ФОТО)

У селі Глинне, що на Рокитнівщині, 30 березня близько 20:00 сталася дорожньо-транспортна пригода, унаслідок якої тяжко травмувався 23-річний мотоцикліст.
переглядів: 156
У Рівному будуть накладки із водою. Почнуться з квітня

Уже наступного місяця, у квітні, У квітні Рівнеоблводоканал готується до подачі води із пониженим тиском в окремі години. У кранах рівнян у певні години не буде напору, а в декого, хто живе на верхніх поверхах, води взагалі може не бути.
переглядів: 163
У столиці дослідили адміністративно-правові засади міжнародного співробітництва за участі Національної поліції

В сучасних умовах, Україна, як і майже жодна держава у світі, не може існувати в абсолютному вакуумі, не взаємодіючі і не співпрацюючи з іншими державами. Таке співробітництво відбувається на всіх рівнях та напрямах діяльності держав.
переглядів: 204