16.03.2015, 13:05

Президент відзначив Рівненщину за високий рівень виконання мобілізаційних завдань

Президент Петро Порошенко провів нараду з главами обласних державних адміністрацій, на якій відзначив Рівненську область.
Зокрема, Глава держави відзначив високий рівень виконання мобілізаційних завдань у Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Київській, Рівненській областях.

Президент зазначив, що, незважаючи на неухильне виконання Україною Мінських домовленостей, залишається необхідність координації зусиль з проведення мобілізації, яка має забезпечити та посилити обороноздатність країни.

"Процес, який розпочався рівно місяць тому у Мінську, ні в якому разі не повинен ні у кого створити ніяких ілюзій, що загроза відійшла або зменшилась. Ситуація потребує чітких і скоординованих дій, які різко збільшать обороноздатність Збройних Сил, можливості оборони нашої держави", – зазначив Петро Порошенко.

На переконання Глави держави, не менш важливим для укріплення оборонних можливостей є і процес демобілізації. Петро Порошенко наголосив на необхідності забезпечення ефективної реабілітації тих, хто повертається з зони бойових дій.

За матеріалами прес-служби Президента України

Статті до теми:

Президент України Порошенко нагородив трьох рівнян

Президент Порошенко нагородив посмертно героя АТО з Рівненщини

Кого з Рівненщини нагородив Президент Порошенко з нагоди Дня Незалежності
Щасливе Рівне