Версії вбивства редакторки з Нетішина, яку поховають на Рівненщині [+Фото]
Міліція має кілька версій загибелі Ольги Мороз: вбивство на побутовому грунті, вбивство з корисливих мотивів, вбивство з необережності і вбивство на грунті професійної діяльності. Однак після спілкування з колегами та знайомими журналістки було встановлено, що ніяких скарг з її боку на тиск чи погрози, пов'язані з журналістикою, не було. Про це повідомляє ВЗГ УМВС Хмельницької області.
16 березня з Ольгою Мороз прощалися у Нетішині, що на Хмельниччині. А поховають жінку на Володимиреччині (Рівненська область). Адже у селі Городець вона народилася та виросла.

СТАТТІ ДО ТЕМИ:
Вбиту редакторку з Нетішина поховають на Рівненщині
Рівненщина: жінка випила оцет та отруїлася
На Рівненщині чоловік відрізав собі палець
На Рівненщині зіткнулися дві автівки: є постраждалі [+Фото]

Човни, бограч і благодійність для ЗСУ чекатимуть відвідувачів Оствиці з 15 до 17 серпня

Парк історичної реконструкції запрошує рівнян провести час з користю та допомогти армії.
переглядів: 137
Рівненська облрада домоглася свого: ювілей князя Василя-Костянтина Острозького святкуватимуть в усій Україні

Пропозиція Рівненської обласної ради щодо відзначення 500-річчя з дня народження князя Василя-Костянтина Острозького на державному рівні у 2026 році отримала широку підтримку.
переглядів: 317
Сарненська громада планує майбутнє без сміття

У Сарненській громаді розпочалися системні кроки до впорядкування поводження з відходами: офіційно стартувала розробка Місцевого плану управління відходами — документа, який визначатиме стратегію громади у сфері сортування, переробки й утилізації сміття на найближчі роки.
переглядів: 33
Жителю Рівненського району загрожує до 10 років в'язниці за смертельне побиття діда

На Рівненщині трагічний конфлікт у родині завершився смертю 69-річного чоловіка. Як повідомили у поліції, інцидент стався у травні цього року в селі Горбаків, де під час сварки 24-річний онук завдав своєму дідові кілька ударів по голові.
переглядів: 209
На Рівненщині виділено 119 млн грн на підготовку навчальних закладів до зими

На Рівненщині розпочалася активна підготовка освітніх закладів до роботи в осінньо-зимовий період. На нараді, проведеній з керівниками районів та представниками освітньої галузі, було обговорено ключові питання та виділено значні кошти для проведення необхідних робіт.
переглядів: 228
Реклама