25.03.2015, 13:15

Ревнощі - друг чи ворог рівнянок? [+ПОРАДИ]

Ревнощі - дотепна пристрасть і тим не менше все ще найбільша дурість. Жінка рідко прощає ревнощі і ніколи не прощає їх відсутності. До редакції OGO.ua звернулася рівнянка Олена, яка попросила надати кілька порад щодо того, як боротися з ревнощами.
Ревнощі - болісне відчуття сумніву в чиїй-небудь вірності і любові - завжди пов'язане з суперництвом, і більшою мірою в сексі. З одного боку людина, яка ревнує, відчуває дискомфорт, тому що це турбує її постійно, з іншого боку той, кого ревнують, виснажує постійними докорами і обмеженням особистої свободи. У першу чергу, ревнощі долають людей вразливих, ранимих, недовірливих, невпевнених у собі, із заниженою самооцінкою. З іншої сторони, психологи переконані - ревнощі часом бувають дуже навіть корисні.

Зрештою, "помірна" доза ревнощів має бути присутня у будь-яких відносинах, так як демонструє факт того, що партнери небайдужі один одному, що ваші почуття досить сильні для того, аби зберігати відносини.

Ревнощі вносять в життя сімейної пари якусь родзинку, адже недарма багато сімейних психологів рекомендують: для того щоб «розігріти» відносини потрібно змусити партнера трохи поревнувати вас. Але тут потрібно пам’ятати, що грати з цим почуттям дуже небезпечно. Необхідно мати добре розвинене почуття міри, щоб не переборщити і не зруйнувати остаточно свої відносини.

Фахівці в області психології переконані: ліки від ревнощів є і представлені вони у вигляді рекомендацій:


1.Позбудьтеся невпевненості в собі.
2.Не порівнюйте себе з іншими жінками.
3.Якщо у вас досі немає ніякого хоббі, обов’язково їм обзаведіться.
4.Для того, щоб позбутися ревнощів, потрібно підкреслити власну значущість.
5.Змиріться з думкою про те, що якщо людина здатна на зраду, то ви нічого з цим поробити не можете, а своїми скандалами і докорами ви тільки підштовхнете свого чоловіка в обійми іншої жінки.
Пам’ятайте: "В істинно люблячому серці або ревнощі вбивають любов, або любов вбиває ревнощі" (Ф. Достоєвський).

Статті до теми:

10 причин, чому жінки завжди прекрасні!

Що робити, коли болить душа?

Любовний гороскоп на 2015 рік
Щасливе Рівне