26.03.2015, 17:45

Інтернет-користувачі обрали першу красуню Острозької академії [+Фото]

Завершилось інтернет-голосування в рамках конкурсу краси та інтелекту "Гальшка року", який проходить в Острозькій академії на Рівненщині. Переможницю за рішенням журі назвуть ввечері 26 березня, а ось вибір інтернет-користувачів уже відомий. Дізнайтеся, кого обрали "Гальшкою OGO.ua в інтернеті!
Отже, серед 6 конкурсанток "Гальшки року" інтернет-користувачі віддали найбільше голосів третьокурсниці факультету міжнародних відносин Острозької академії Олені Тивончук.

Відтак, саме Олена Тивончук отримає відзнаку в номінації "Гальшка OGO.ua"!

- Будучи змалку надто енергійним дівчам, ще у 5 років почала займатись у дитячому танцювальному колективі, - розповідає про себе Олена Тивончук. - З того часу живу танцем, який висловлюю, сповненими емоцій рухами, вже у Заслуженому ансамблі танцю України «Полісянка». Окрім того, завдяки цьому колективу втілювалось у життя ще одне моє захоплення – подорожі. Проте пристрасть до потаємного, яке не потребує слів – музики, виливається у мене в гру на фортепіано. Сьогодні я – студентка 3 курсу НаУОА спеціальності міжнародні відносини. Обіймаю посади керівника культурно-масового підрозділу БС та секретаря у студентській раді факультету. Моє життєве кредо: «Коли життя дає тобі сотні причин, щоб плакати, доведи йому, що у тебе є тисячі причин, щоб посміхатись».А ім'я переможниці конкурсу "Гальшка року" за рішенням журі стане відомо пізно ввечері 26 березня, коли на сцені культурно-мистецького центру Острозької академії оголосять підсумки "Гальшки року".

До теми:

Всі учасниці конкурсу "Гальшка року"

Результати інтернет-голосування
Щасливе Рівне