На Волині реорганізовують роботу ОДА
За словами очільника, штат ОДА потрібно скоротити на 20%, для чого потрібно збільшити функціональне навантаження працівників, перерозподілити обов’язки, щоб вони не повторювались у різних структурах, та скоротити витрати бюджету на утримування органів влади.
Також керманич Волині додав, що у зв’язку із виходом на пенсію певної кількості працівників, в ОДА з’явились вакансії, які згодом опублікують на офіційному сайті органу влади.
Окрім цього голова ОДА розповів про створення двох нових підрозділів – відділу управління персоналом та юридичного управління, які повинні об’єднати усіх відповідальних працівників цих галузей. Раніше, за словами Володимира Гунчика, чи не кожен підрозділ ОДА мав своїх юристів та працівників з підбору персоналу, наразі ж їх хочуть об’єднати.
За матеріалами news.volyninfo.com
Читати також:
Луцьк: дівчина, що стрибнула з вежі, вийшла з коми
Авіакатастрофа на Волині: версії та подробиці

5 пільг для пенсіонерів, про які мало хто знає: що доступно у 2025 році

В Україні існує широка система державної підтримки для громадян пенсійного віку — від грошових компенсацій до безкоштовних послуг і житлових субсидій.
переглядів: 265
Українські лікарі стали олімпійськими чемпіонами на MEDIGAMES 2025 — вперше в історії

Українська національна збірна лікарів з футболу здобула золото на 44-х World Medical and Health Games (MEDIGAMES 2025), які тривають у Льорет-де-Мар, Іспанія. Це перша перемога українських медиків у футбольному турнірі міжнародної олімпіади для працівників медицини.
переглядів: 364
Росіяни прорвались на Дніпропетровщину та стягують сили — ситуація залишається напруженою

Російські війська здійснили прорив на Дніпропетровщині та активно перекидають резерви та техніку на цей напрямок. Про це повідомляє американське видання The New York Times, посилаючись на власні джерела у розвідці та на місцях.
переглядів: 355
ЄС продовжив тимчасовий захист для українців до 2027 року

Європейський Союз продовжив дію тимчасового захисту для українських біженців ще на два роки — до 4 березня 2027 року. Таке рішення ухвалила Єврокомісія у відповідь на тривалу агресію Росії проти України.
переглядів: 347
Ситуація на Близькому Сході станом на 15:00: Ізраїль розпочав масштабну операцію проти Ірану, закриває дипмісії по всьому світу

Станом на 15:00, 13 червня, ситуація між Ізраїлем та Іраном загострилася до рівня повномасштабного військового конфлікту. За даними агентства Reuters, Ізраїль у межах військової операції ліквідував щонайменше 20 іранських воєначальників.
переглядів: 360