На працівників Рівненської ОДА чекає люстрація
Наразі керівники апарату ОДА проходять спеціальну перевірку відповідно до цього Закону.
СТАТТІ ДО ТЕМИ:
Голова Рівненської ОДА зустрівся з прихильниками екс-голови РДА
Президент України звільнив голову РДА на Рівненщині
На Рівненщині новий в.о. прокурора області
За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

закон про очищення влади, люстрація, працівники ОДА, Рівненська ОДА
Захисника з Рівненщини нагородили почесною відзнакою Президента України

54-річного Андрія Бобчука з села Башарівка Радивилівської громади на Рівненщині нагороджено почесною відзнакою Президента України за особисту мужність і відданість у захисті суверенітету та територіальної цілісності держави.
переглядів: 64
На Рівненщині зійшли вагони: пасажирські поїзди курсують із затримками

На Рівненщині сталося сходження порожніх вагонів вантажного поїзда, через що деякі пасажирські рейси «Укрзалізниці» в напрямку Карпат будуть затримані.
переглядів: 76
У Дніпрі помер військовий з Рівненської області

У Дніпрі помер воїн з Рівненщини — Сергій Лопачук, про це повідомила Березнівська міська рада.
переглядів: 244
У Рівному провели благодійний тенісний турнір «Куток» і зібрали понад 100 тисяч гривень для захисників

У Рівному відбувся благодійний тенісний турнір «Куток», який зібрав понад 100 тисяч гривень на підтримку українських захисників.
переглядів: 158
На Рівненщині прикордонники викрили спробу нелегального перевезення чоловіка у вантажівці

На Рівненщині прикордонники викрили водія вантажівки, який намагався незаконно перевезти чоловіка, сховавши його під спальним місцем у кабіні.
переглядів: 159