Ми у Facebook
09.04.2015, 13:10

На Рівненщині з початку року загинули п’ятеро мотоциклістів

З початку 2015 року в області зареєстровано 19 ДТП за участю водіїв мототранспорту, у результаті яких п’ятеро людей загинуло та ще 21 людина отримала тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
− Основними причинами дорожньо-транспортних пригод за участю двоколісних транспортних засобів є перевищення швидкості руху, недотримання дистанції та небезпечні маневрування, що призводить до порушення Правил дорожнього руху, а також громадського порядку, − наголошує заступник начальника УДАІ УМВС Віктор Мороз. − Нерідко саме водії цього виду транспорту забувають про елементарні вимоги Правил дорожнього руху. Тому, щоб уберегтись від біди, правоохоронці радять водіям не перевищувати безпечну швидкість, неухильно дотримуватись інших Правил дорожнього руху та бути уважними за кермом. Щоразу, вирушаючи в дорогу, не забувати одягати захисні шоломи.

Прес-служба УДАІ УМВСУ в Рівненській області інформує, що нерідко буває й так, що інші учасники дорожнього руху вчасно не помічають водіїв мототранспорту, і останні стають учасниками ДТП, не порушуючи Правила дорожнього руху.

Отож працівники Державтоінспекції вкотре звертаються до водіїв, які керують транспортом, що відповідає категорії А1 (мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, який має двигун з робочим об’ємом до 50 куб. см.) та А (мотоцикли та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об’ємом 50 куб. см. і більше) з проханням бути дисциплінованими учасниками дорожнього руху.

На правах реклами