09.04.2015, 17:15

Мотогонщик із Радивилова став третім на Чемпіонаті України в Енергодарі

У місті Енергодар Запорізької області відбувся відкритий особисто-командний чемпіонат України з мотокросу. За перший в цьому сезоні кубок боровся і радивилівський мотогонщик Назар Парніцький, котрий, в підсумку, посів третє місце.
Гонщики змагалися у класах мотоциклів з робочим об’ємом двигуна 50, 65, 85 і 125 кубічних сантиметрів. Два змагальні дні на складній піщаній трасі, по суті єдиній такій в Україні, пройшли за комфортної погоди – лише 4 градуси тепла.

Як відзначив в інтерв’ю для «Сурми Радзивилів» батько та тренер мотогонщика Петро Парніцький, старт у Назара виявився не зовсім вдалим. Дали взнаки складність траєкторії, яку треба було подолати на швидкості по піску та отримана взимку травма.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

У Рівному було встановлено новий рекорд траси на змаганнях з автомодельного спорту

Рівненські спортсмени-прикладники здобули два «срібла» на Чемпіонаті України

Але вже наступного дня радивилівський гонщик, показав значно кращий результат. У підсумку, за сумою двох заїздів в Енергодарі Назар Парніцький посів почесне третє місце.

Шодо планів на найближче майбутнє, то батько і син налаштовані по-бойовому, сподіваються виправдати покладені на них надії, здобувши для Радивилова чемпіонство у одному із найсильніших класів мотоциклів – 65 «кубиків».