15.04.2015, 09:45

Рівненських школярів запрошують до міжнародної акції миру

Акція "Діти світу - за мир!" має на меті об'єднати дітей заради мирного майбутнього. В ній можуть взяти участь діти від 5 до 12 років та їх батьки.
Волонтери із "Допомога армії - Рівне" запрошують маленьких рівнян долучитися до міжнародної акції "Діти світу - за мир!":

"Дорогі наші рівняни! Усі ви знаєте, в який нелегкий час живуть наші дітлахи. В країні війна... Багато з них уже це розуміють, тому ми маємо намір показати їм, що з нами весь світ! Дітки з багатьох країн висловлять маленьким Українцям свою підтримку... таку безпосередню, відверту і щиру, бо тільки діти так вміють, підтримку малюнком. "Світ очима дитини".

Запрошуємо маленьких рівнян долучитися до всесвітнього обміну малюнками. І не важливо, яким буде малюнок, у когось кращий, у когось гірший, головне - він буде унікальний!
Усі малюночки мають бути зібрані до 25 квітня.
Усі хто бажає прийняти участь в акції, телефонуйте 093-228-52-62

Акція присвячена ДНЮ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ. основна розв"язка події відбуватиметься на Майдані Незалежності 1 червня, але про це трохи згодом. ми готуємо дітлахам багато сюрпризів))))

Країни - учасниці: 1. Україна))) 2. Канада 3. Америка 4. Італія 5. Іспанія 6. Греція 7. Норвегія 8. Ізраїль 9. Німеччина 10. Румунія 11. Чехія 12. Куба 13. Мексика 14. Туреччина 15. Перу

Запрошуємо усі школи до участі в акції!!!"Читати також:

Рівненські школярі за МИР!

У Рівному на майдані проходить благодійна акція [+Фото]
Щасливе Рівне