28.04.2015, 17:30

Сьогодні у Рівному виступить ONUKA

28 квітня в рамках всеукраїнського туру у нічному клубі «Лагуна»для рівнян виступить ONUKA – український електронний музичний гурт. Особливістю колективу є інтелігентне вплетення українських народних мотивів та інструментів у електронну музику.
В цілому, ONUKA - це вокал, клавішні, електронні ударні, два тромбона, валторна, бандура, а в деяких піснях ще й сопілка. Організовує концерт у Рівному квитковий сервіс «Gastroli.ua» спільно з івент агенцією «Мегаподія», яку очолює Роман ЯВОРСЬКИЙ.

Сьогодні у кожному місті колектив збирає повні зали прихильників. Дебют гурту, який сформувався між двома творчими одиницями - фронтменом The Maneken Євгеном Філатовим і екс-вокалісткою «Tomato Jaws» та «KOOQLA» Натою Жижченко відбувся в жовтні 2013 року.

За такий короткий час колектив встиг знайти свою аудиторію і навіть досяг певних успіхів на українській сцені. Проект ONUKA отримав звання «Відкриття року» на церемонії Національної музичної премії YUNA.

Тепер ONUKA збирає своїх найвідданіших шанувальників на великий сольний концерт у Рівному, щоб представити улюблені композиції і потішити новим унікальним музичним шоу, аналогів якому на українській сцені немає.

Квитки на концерт можна придбати у мережі магазинів «Музон»(ТРЦ «Злата Плаза», Автовокзал) та у пабі «Yellow Submarine». Також купити квитки можна у режимі онлайн на квитковому сервісі «Gastroli.ua»:
https://gastroli.ua/events/onuka

Організовує концерт у Рівному квитковий сервіс «Gastroli.ua» спільно з івент агенцією «Мегаподія», яку очолює Роман ЯВОРСЬКИЙ.СТАТТІ ДО ТЕМИ:

Рівнян запрошують на закриття благодійного марафону "З вірою в майбутнє"

У травні в Рівненському драмтеатрі виступить з гастролями Житомирський театр
Щасливе Рівне