Березнівчани здобули перемогу у греко-римській боротьбі
Традиційні змагання зібрали представників із Запорізької, Київської, Тернопільської, Львівської, Рівненської, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Донецької та Сумської областей, а це більше 270 учасників.
Переможцем змагань у командному заліку стали борці з Березного, друге місце — м. Костопіль, третє – м. Мукачево.
Статті до теми:
«Приз кращОГО голеадора Рівненщини» у березні завоював Олександр Гергелюк
Рівне: легкоатлети з водного університету - найсильніші
Рівненчани здобули золото та срібло на Кубку України з параканое [+Фото]
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
На Рівненщині перевірили дотримання правил полювання: є порушники
![](/images/articles/2/small/1739814364.jpg)
Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу провели перевірку мисливських угідь на Рівненщині, аби виявити можливі порушення під час регулювання чисельності хижих тварин – вовків та лисиць.
переглядів: 168
Рівненська медична академія розширюється: нова локація для навчання студентів
![](/images/articles/2/small/1739813819.jpg)
Рівненська медична академія отримає додаткове приміщення для навчання студентів.
переглядів: 160
На Рівненщині затримали чоловіка за неправдиве повідомлення про «замінування» ТЦК
![](/images/articles/2/small/1739812954.jpg)
У Березному правоохоронці викрили 53-річного мешканця села Губків, який повідомив про нібито замінування будівлі Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
переглядів: 157
У Здолбунові затримали наркодилера: чоловіка взяли під варту
![](/images/articles/2/small/1739812182.jpg)
Здолбунівські правоохоронці затримали 31-річного жителя села Здовбиця за підозрою у збуті наркотичних речовин.
переглядів: 193
У Чорнобильській зоні немає пожежі та викидів радіації
![](/images/articles/2/small/1739801585.jpg)
Останніми днями у мережі активно поширюється дезінформація про нібито масштабні осередки вогню на території Чорнобильської атомної електростанції, а також можливий радіаційний викид.
переглядів: 170