У Рівному знову можуть перекрити рух центром міста?
Рівняни зможуть їздити центром міста?
Минуло менше двох місяців і вже є ті, кому таке нововведення не подобається. Люди просяь знову закрити центр міста.
У Рівному можна їздити Соборною
Проте поки дослухатися до невдоволених не збираються. В обласному центрі будуть вираховувати потік транспорту і тоді приймати рішення. Проте до червня заборону поновлювати не будуть.

новини Рівного, центр міста, рух транспорту, м. Рівне, вулиця Соборна, вулиця
На Рівненщині сапери підірвали боєприпаси часів Другої світової війни

Піротехніки ДСНС Рівненської області знешкодили боєприпаси часів Другої світової війни, виявлені у Рівному та Дубенському районі.
переглядів: 167
Де у Рівному ремонтували вулиці

Комунальне Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг на минулому тижні проводили аварійно-ямковий ремонт на кількох вулицях.
переглядів: 184
У Рівному комунальним транспортом перевезли понад сто тисяч пасажирів

Про роботу комунального підприємства "Рівнеелектроавтотранс" говорили сьогодні, 10 березня, на традиційній нараді з комунальниками.
переглядів: 157
На Рівненщині викрили групу, що торгувала фальсифікованим тютюном

Правоохоронці викрили злочинну групу, яка займалася зберіганням і збутом фальсифікованого тютюну. Під час обшуків вилучено підакцизні товари на суму близько 1,2 мільйона гривень, а також 254 тисячі гривень, отримані від незаконної діяльності.
переглядів: 200
У аварії на Рівненщині постраждали троє юнаків

Дорожньо-транспортна пригода сталася 9 березня близько 20:20 на автодорозі між селами Собіщиці та Більська Воля Вараського району.
переглядів: 248