18.05.2015, 10:12

Сьогодні — День ангела Ірини. Вітаємо рівнянок!

18 і 26 травня, 1 жовтня і 29 квітня православні християни вшановують пам'ять святих мучениць на ім'я Ірина.
Ім'я “Ірина” давньогрецького походження й означає "мир, спокій".

За православним церковним календарем, 18 травня ввшановується свята великомучениця Ірина Македонська; 29 квітня - свята мучениця Ірина Аквілейська; 1 жовтня свята мучениця Ірина Єгипетська.

Вітаємо рівнянок, які носять це ім'я!

Вітання з Днем ангела: вірші та смс

Характер
У дитячі роки Ірина самостійна й рішуча. Прагне більше перебувати в товаристві батька, ніж матері. Має гарні здібності, і навчання не вимагає від неї особливих зусиль. Здатна реально підходити до оцінки навколишнього світу.

Любить читати фантастичні романи й детективи, захоплюється спортом. Почуття сентиментальності їй не властиве, навпаки, у її характері можуть бути присутні певна жорстокість і цинізм.

Для Ірини важливі життєвий успіх та професійний ріст. Відповідально підходить до виконання будь-якої роботи. Товариська, швидко встановлює контакт із незнайомими людьми. У компанії поводиться вільно, не відмовиться випити келих вина. Краще почуває себе серед чоловіків, у жіночому товаристві їй стає нудно.

Ірина - влюблива натура, але голови ніколи не втрачає, завжди прагне зберегти незалежність. До вибору чоловіка підходить ґрунтовно. Буде відданою, вірною дружиною та доброю матір'ю. Водночас професійна діяльність у її житті завжди відіграє істотну роль. Ірина вміє добре куховарити, захоплюється модними системами виховання дітей.

Іменини, День ангела Ірини:
29 квітня, 18 травня, 26 травня, 1 жовтня

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
День ангела: календар імен на 18 - 24 травня
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ