21.05.2015, 16:16

Рівненські ветерани стали кращими на всеукраїнських змаганнях із плавання [+Фото]

На VI літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки збірна Рівненської області з плавання зуміла завоювати перше місце у своїй підгрупі. Загалом, рівненські плавці завоювали бронзові, срібні та 13 золотих медалей.
Фінальні змаганнях з плавання VI літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки проходили з 14 по 18 травня 2015 року у Броварах.

Наші земляки продемонстрували наступні результати:

Олександр Савчук – старший тренер-викладач комплексної дитячо-юнацької спортивної школи м. Кузнецовськ у віковій групі 30-34 роки виборов три золоті нагороди у плаванні на дистанціях 100, 200 та 400 м вільним стилем;

Іван Давидюк – заступник директора з виховної роботи Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу у віковій групі 55-59 років виграв перше місце у плаванні на дистанції 1500 м вільним стилем та 3 місце на дистанції 100 м батерфляй;

Валерій Нестеренко – викладач фізичної культури Костопільської спецшколи-інтернату у віковій групі 70-74 роки здобув 4 золоті нагороди у плаванні на дистанціях 50, 100, 200 м вільним стилем та у плаванні на 50 м на спині;

Рівненський ветеран здобув золото на «Кубку Прикарпаття» з плавання

У Рівному пройшла Спартакіада з плавання серед дітей-інвалідів

Олеся Осовська - працівниця Рівненської АЕС у віковій групі 35-39 років виборола золоту нагороду на 50 м вільним стилем та на 50 м батерфляй;

Євгеній Зайчик – працівник Рівненської АЕС у віковій групі 35-39 років виборов срібні медалі на дистанції 50 м вільним стилем та 100 м батерфляй, та бронзову медаль на 50 м батерфляй;

Влад Березюк - працівник Рівненської АЕС у віковій групі 25-29 років виборов золоту медаль на дистанції 50 м брасом та срібну на 100 м брасом;

Леонід Ковалєв з м. Кузнецовська у віковій групі 25-29 років виборов золоту медаль на дистанції 1500 м вільним стилем та три бронзові медалі на дистанціях 50 м, 200 м, 400м вільним стилем;

Анастасія Мороз працівниця Рівненської АЕС у віковій групі 25-29 років виборов золоту медаль на дистанції 400 м вільним стилем та бронзову на 50 вільним стилем.