На Закарпатті переселенці обікрали кіоски
Рівненщина: затримано грабіжника, який хотів вкрасти скриньку для благодійності
У ніч на 25 травня в селі Микуличин вони обікрали два кіоски з сувенірною продукцією. За підрахунками власників кіосків, злодії поцупили краму на 35 тисяч гривень.
В помешканні, яке «гастролери» винайняли в Івано-Франківську, вилучено частину сувенірів. Решту злодії встигли збути. Тридцятирічного дончанина, який раніше уже мав судимість, узято під варту, його спільнику обрано запобіжний захід – особисте зобов’язання. Правоохоронці перевіряють причетність залітних крадіїв до інших злочинів.

Травень вражає: у Рівному зафіксували температурний рекорд

Через надходження арктичного повітря в обласному центрі та області вже який день спостерігаються заморозки на поверхні грунту.
переглядів: 136
Де у Рівному отримати пільгову транспортну картку: перелік адрес

Картка буде обов’язковою для валідації пільговими категоріями мешканців Рівненської міської територіальної громади, щоб скористатися безкоштовним або пільговим проїздом в громадському транспорті.
переглядів: 131
У Рівному видаватимуть пільгові картки для безкоштовного проїзду в громадському транспорті

Відсьогодні у Рівному розпочинається видача персоналізованих пільгових транспортних карток.
переглядів: 164
Рівне: чоловік в’їхав у припарковане авто і продовжив пити пиво

Учора на вулиці Відінській сталася ДТП без травмованих. Заявник повідомив, що водій нетверезий і після ДТП продовжує пити пиво, перебуваючи за кермом.
переглядів: 160
На Рівненщині затримали юнаків, які вчинили теракт

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури двом рівнянам повідомили про підозру у вчиненні терористичного акту за попередньою змовою групою осіб.
переглядів: 177