Рівне готується до Дня Незалежності та Дня міста 2015
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради опублікував звернення до мешканців міста:
"У серпні жителі нашого міста, як і весь український народ, відзначатимуть 24-ту річницю Незалежності України та День міста Рівного.
З нагоди свят на мешканців та гостей міста 24 та 30 серпня чекають різноманітні масові заходи.
Щоб свята прийшлись до душі кожному, запрошуємо всіх небайдужих рівнян, керівників організацій, підприємств всіх форм власності, благодійних фондів, громадських організацій, молодіжних об’єднань, творчих спілок, національно-культурних товариств, майстрів народної творчості долучитись до формування програми святкування Дня незалежності та Дня міста Рівного".
Пропозиції приймаються до 15 липня 2015 року в управлінні культури і туризму Рівненського міськвиконкому за адресою:
м.Рівне, вул. Кавказька, 15, тел./факс 22-11-93,
електронна адреса:turism70@ukr.net

На Рівненщині попрощалися із трьома Героями

Рівненщина попрощалася з трьома військовими: Володимиром Коцуром та Михайлом Бараболею з Рівненської громади, Вадимом Галуном з Повчанської ТГ.
переглядів: 8
У Рівному водій ВАЗ втік з місця ДТП: підозра на наркотичне сп’яніння

Інцидент трапився учора на вулиці Кулика та Гудачека. Водій автомобіля ВАЗ не дотримався безпечної швидкості й інтервалу, через що допустив зіткнення з авто Dacia Logan. Потерпілих унаслідок аварії не було.
переглядів: 31
На Рівненщині птрібні донори крові усіх груп

Центр служби крові звертається до жителів Рівненщини: терміново потрібна кров усіх груп із негативним резусом.
переглядів: 32
У квітні на Рівненщині народилося 756 немовлят

Цього місяця на Рівненщині зареєстровано 756 новонароджених.
переглядів: 104
У Сарнах трапилася пожежа у багатоквартирному будинку [+Відео]

В Сарнах під час ліквідації пожежі в багатоквартирному житловому будинку рятувальники евакуювали 15 мешканців
переглядів: 99