15.06.2015, 07:30

Що робити в саду-городі, на дачі 15 червня

Щоденний календар для садівників, городників, дачників, любителів квітів. Погода, прикмети, поради.
Сьогодні понеділок, 15 червня. Місяць у знаку Близнюків, спадає, четверта чверть (фаза), 28 місячна доба.

ПОГОДА
У Рівному похмуро з невеликими проясненнями, у другій половині та ввечері ймовірний дощ з грозою. Температура повітря вночі та вранці +17°…22°С, вдень +23°…26°С.

ЩО РОБИТИ В САДУ-ГОРОДІ

Несприятливий день для садіння й пересадки рослин.

Продовжіть боротьбу з бур'янами, не давайте зацвісти осоту й лободі, а кропиві - утворити насіння. Обірвіть польові в'юнки, які вже встигли обплутати овочеві грядки, кущі та квіти.

Полийте вологолюбні рослини та квіти, через деякий час розпушіть під ними землю.

ПРИКМЕТА ДНЯ
Якщо ввечері сонце сідає у хмари - завтра буде похмура погода і дощ. Чистий захід сонця, навпаки, обіцяє ясний погожий день.

ПОРАДА ДНЯ
Якщо напередодні принесли з городу, дачі, базару надто багато салатної зелені, не залишайте її у теплому приміщенні, ще й у поліетиленових пакетах. За день-два зелень зіпсується, зів’яне, пожовкне, почне гнити, а вітаміни швидко зруйнуються. Терміново переберіть її, але не мийте, розкладіть у нижні ящики холодильника. Оптимальна температура зберігання салатної зелені від +1 до +7°С. Для повної надійності на дно контейнера покладіть трохи подрібнених зубчиків часнику або зберігайте листову зелень разом зі стрілками часнику. Постарайтесь використати зелень упродовж 3-4 днів.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що робити в саду-городі, на дачі 14 червня
Чи будуть рівняни цього літа з огірками - прикмети
Як боротися з хворобами огірків [+ПОРАДИ]
Сад і город: які рослини друзі, а які - вороги
Щасливе Рівне