18.06.2015, 22:30

Як щасливі жінки стають "зручними"

Сім'я, побут, кар'єра, обов'язки - ці речі звичні і прийнятні для багатьох жінок. Але чи є у цьому круговороті "зручної" жінки місце для особистого щастя?
Більшість представниць прекрасної вважають, що справжня жінка - це зручна жінка і всіляко намагаються до цього прийти. Стати зручною соціуму, чоловікові, дітям. Тієї, поряд з якою всім добре, комфортно. Будь-якою ціною. Яка все пробачить, зрозуміє, прийме і з усім впорається. Бажано мовчки і самостійно.

Багато з нас навіть не задумуються над цим. Але чому так трапляється. Як жінки стають "зручними"? І чи сумісна жіноча зручність з відчуттям щастя?

Ми самі намагаємося стати зручними. І саме тут відмовляємося від самих себе, придушуємо свої особливості, руйнуємо себе зсередини. І звичайно, це змушує наших близьких вести себе іншим способом. Це провокує неприємні події в житті. Це дорога зовсім в іншу сторону, не на щастя, на жаль. Бо яка ж це жіночність?

Справжня жінка незручна. Вона знає чого хоче і просити не боїться. Вона має почуття власної гідності і собою не торгує. Вона емоційна. Іноді занадто. Вона себе чує, і їй складно щось нав'язати проти її волі. Вона бачить сенс життя і не готова від нього відмовлятися. Вона жива. Вона не робот і не лялька. Вона непередбачувана, імпульсивна, мінлива, емоційна. І як наслідок - незручна. Її не можна передбачити, підім'яти під себе, нею не вийде і просто скористатися.

Набагато зручніша в побуті та, яка все тягне на собі, навіть якщо її про це не просять. Або та, яку легко затягнути в ліжко, не взявши за неї відповідальність, тільки пообіцявши щось - або навіть нічого не обіцяючи. Або та, яка нічого не хоче і нічого не просить. Або та, яка придушила в собі всі почуття і ніколи не кричить. Або та, яка може роками виконувати обов'язки дружини, не будучи дружиною і не просячи про це зі страху втратити. Та, яка нарівні з чоловіком заробляє гроші. Та, яка весь час в джинсах - і може в них робити все, що потрібно і не потрібно. Або та, яка терпить будь знущання чоловіка. Або та, яка зовсім саму себе забула і закинула. Або та, яка не вміє відмовляти, якою можна вселити чужі бажання та думки. Вона і правда зручніша.

Можливо, для багатьох із нас приємно бути зручною, адже хоч в чомусь потрібною, і приємно присвячувати своє життя близьким. Саме в цьому деякі і вбачають щастя. Але так важко сховати свою індивідуальність і жити для всіх, тільки не для себе. У кожної жінки свій вибір.

Статті до теми:

Як змінити життя на краще: 15 правил

Чому так важливо любити себе?
Щасливе Рівне